Klientsky/-a poradca/-kyňa - Bratislava

Miesto práce

Polus City Center, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o administratívnu prácu? Máte záujem sa vzdelávať v oblasti zdravotného poistenia? Radi pomáhate ľuďom vybavovať? Hľadáte perspektívne dlhodobé zamestnanie?

Ak áno, máme pre vás prácu!

Naša spoločnosť hľadá do svojho tímu klientskeho/-ku poradcu/-kyňu. V práci nebudete sám/sama. Pracujete v malom kolektíve. Zaškolíme vás a budete mať podporu od skúsených kolegov/-kýň. K dispozícii je vám supervízorka, ktorá ochotne poradí a tréneri, ktorí prakticky naučia.

Po zaučení cca 1 mesiac budete schopný/á:

  • poskytovať profesionálny klientsky servis v oblasti zdravotného poistenia a komerčných produktov a služieb
  • prijímať prihlášky na verejné zdravotné poistenie
  • preberať, kontrolovať a spracovávať doklady prevzaté od poistencov, platiteľov poistného, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a klientov spoločnosti
  • vystavovať a vydávať preukazy poistencov a potvrdenia pre platiteľov
  • vykonávať hotovostné a bezhotovostné platobné operácie
  • prijímať podnety, reklamácie a sťažnosti a posúvať ich na spracovanie kompetentným útvarom spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 640 Eur brutto plus variabilná odmena, závisí však od vašich skúseností

Termín nástupu

ASAP

S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím. Našou materskou spoločnosťou je silná skupina Achmea v Holandsku.
Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať náš biznis a byť lídrom v oblasti inovácií. Sami si tvoríme stratégiu a robíme to, v čom sme dobrí.
Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.
Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.
Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými benefitmi, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.

Ak vás pozícia zaujala tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

  • Hospodárska korešpondencia - základy
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vo výberovom konaní uspejete, ak:

  • chcete pracovať v administratíve a máte kladný vzťah k obchodu
  • sa chcete učiť o verejnom zdravotnom poistení a o komerčných produktoch poistenia využiteľných v bežnom živote
  • máte už prax v oblasti poradenstva klientom a boli ste v tejto práci úspešný/á
  • pracujete s počítačom a ľahko sa učíte pracovať v nových programoch
  • záleží vám na kvalite odovzdanej práce a na kvalite informácií a servisu, ktorý poskytnete klientovi
  • máte príjemné a profesionálne vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti
  • vám pri riešení situácie s klientom záleží na vyriešení situácie s klientom s ohľadom na budúci vzťah klienta k našej spoločnosti
  • nečakáte, že sa problémy riešia samé, ale prichádzate s návrhom riešenia

Union zdravotná poisťovňa je najmladšou poisťovňou na trhu verejného zdravotného poistenia... Svoju kvalitu potvrdila tým, že za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby opätovne získala významné ocenenia v súťaži Zlatá minca.

Union zdravotná poisťovňa je zároveň jedinou zdravotnou poisťovňou, ktorej 100%-ným vlastníkom je zahraničná finančná a poisťovacia spoločnosť Achmea B.V. Vďaka tomu máme možnosť využívať bohaté medzinárodné skúsenosti tejto holandskej finančnej skupiny v oblasti zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a.s. je od svojho vzniku hodnotená ako jedna z najlepších zdravotných poisťovní na Slovensku z pohľadu kvality služieb poskytovaných klientom, ako aj na základe spolupráce s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

Stabilita
  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať naše príležitosti a byť lídrom v oblasti inovácií.

Vzdelávanie
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.

Zdravie, relax a regenerácia
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu.
  • Podporujeme aj možnosť pracovať z domu, tzv. home office.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými výhodami, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.
  • Poskytujeme príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo forme poukážok.
  • Poskytujeme dovolenku nad rámec zákona.
  • Poskytujeme príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo vybraných súkromných zariadeniach.
  • Organizujeme letné a zimné eventy pre všetkých zamestnancov.

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, tzv. 3. pilier

Zľavy na produkty:
  • Poskytujeme zľavy na produkty našej sesterskej spoločnosti, napr. na cestovné poistenie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union zdravotná poisťovňa, a.s.
Karadžičova 10, CBC II
813 60 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hanusková
E-mail: poslať životopis