Špecialista/-ka reportingu a riadenia projektov v oblasti účtovníctva

Miesto práce

Karadžičova 10, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Špecialista/-ka reportingu a riadenia projektov v oblasti účtovníctva. Hľadáme osobnosť, ktorá má všeobecný prehľad v oblasti poisťovníctva / finančného trhu, má silné analytické myslenie a kladie dôraz na detail.

Tvoja náplň práce, právomoci a zodpovednosti budú vyzerať nasledovne:

  • participácia pri zavádzaní strategických projektov v oblasti účtovníctva
  • spolupráca pri spracovaní výkazov v zmysle platnej legislatívy
  • príprava vstupov do účtovnej závierky spoločnosti
  • vykonávanie pracovných činností v súlade so štandardmi IAS, IFRS, Solvency II
  • príprava materiálov, správ a reportov pre predstavenstvo, materskú spoločnosť a prezentovať ich vedeniu spoločnosti
  • príprava analýzy procesov a zavádzanie zmien v rámci zverenej oblasti
  • spolupráca s verejnými inštitúciami na legislatívnych zmenách (pripomienkové konania, proaktívne návrhy na úpravu legislatívy)
  • spolupráca pri interných a externých kontrolách (napríklad dohľad regulátora)
  • tvorba a aktualizácia metodických usmernení v pôsobnosti daného útvaru
  • v neposlednom rade budeš participovať na firemných projektoch

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a samozrejme aj príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300 brutto / mesiac + bonusy, závisí však aj od doterajších skúseností kandidáta

  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím. Našou materskou spoločnosťou je silná skupina Achmea v Holandsku.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať náš biznis a byť lídrom v oblasti inovácií. Sami si tvoríme stratégiu a robíme to, v čom sme dobrí.
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu, skrátený pracovný čas každý deň o 15 minút. Umožňujeme pracovať z domu, tzv. home office. Poskytujeme dovolenku naviac pre lojálnych zamestnancov. Myslíme tiež aj na osamelých rodičov, tehotné kolegyne, ale i na rodičov prváčikov, ktorým poskytujeme pracovné voľno.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými benefitmi, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity (napríklad hradíme účastnícky poplatok na niektorých podujatiach).
  • a v neposlednom rade je tu možnosť využiť zľavy na produkty Union poisťovne.

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti s danou prácou, pošlite nám prosím svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a následne na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Pracovná pozícia sa uzatvára na dobu určitú, predĺženie pracovnej zmluvy bude možné v prípade obojstrannej dohody a spokojnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • schopnosť samostatne a proaktívne riešiť úlohy a vylepšovať pracovné postupy
  • veľmi dobré logické a analytické myslenie
  • schopnosť vidieť veci v súvislostiach
  • veľmi dobré komunikačné zručnosti
  • zodpovednosť, cieľavedomosť, spoľahlivosť
  • bezúhonnosť

Union zdravotná poisťovňa je najmladšou poisťovňou na trhu verejného zdravotného poistenia... Svoju kvalitu potvrdila tým, že za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby opätovne získala významné ocenenia v súťaži Zlatá minca.

Union zdravotná poisťovňa je zároveň jedinou zdravotnou poisťovňou, ktorej 100%-ným vlastníkom je zahraničná finančná a poisťovacia spoločnosť Achmea B.V. Vďaka tomu máme možnosť využívať bohaté medzinárodné skúsenosti tejto holandskej finančnej skupiny v oblasti zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a.s. je od svojho vzniku hodnotená ako jedna z najlepších zdravotných poisťovní na Slovensku z pohľadu kvality služieb poskytovaných klientom, ako aj na základe spolupráce s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

Stabilita
  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať naše príležitosti a byť lídrom v oblasti inovácií.

Vzdelávanie

Zdravie, relax a regenerácia
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu.
  • Podporujeme aj možnosť pracovať z domu, tzv. home office.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými výhodami, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.
  • Poskytujeme príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo forme poukážok.
  • Poskytujeme dovolenku nad rámec zákona.
  • Poskytujeme príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo vybraných súkromných zariadeniach.
  • Organizujeme letné a zimné eventy pre všetkých zamestnancov.

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, tzv. 3. pilier

Zľavy na produkty:
  • Poskytujeme zľavy na produkty našej sesterskej spoločnosti, napr. na cestovné poistenie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union zdravotná poisťovňa, a.s.
Karadžičova 10, CBC II
814 53 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Šugová
E-mail: poslať životopis