Supervízor/-ka tímu klientskych poradcov/-kýň

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tímového hráča so skúsenosťou s riadením malého tímu a schopnosťou motivovať ľudí .

Náplňou práce bude najmä:

  • koordinovať činnosti klientských poradcov/-kýň, zadeľovať im úlohy, konzultovať, motivovať a pravidelne vyhodnocovať ich plnenie
  • koordinovať zastupovanie pri celodenných neprítomnostiach klientskych poradcov/-kýň na pridelených kontaktných miestach
  • kompletizovať podklady pre mzdy
  • poskytovať klientský servis v oblasti zdravotného poistenia a odborné poradenstvo klientom zamerané na propagáciu zdravotných a komerčných produktov a služieb poskytovaných spoločnosťou
  • vykonávať hotovostné a bezhotovostné platobné operácie
  • prijímať podnety, reklamácie a sťažnosti a posúvať ich na spracovanie kompetentným útvarom spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900 Eur/mesiac + variabilná zložka. Výška základnej mzdy je upravená na základe konkrétnych skúseností a znalostí.

Termín nástupu

ASAP

S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím. Našou materskou spoločnosťou je silná skupina Achmea v Holandsku.
Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať náš biznis a byť lídrom v oblasti inovácií. Sami si tvoríme stratégiu a robíme to, v čom sme dobrí.
Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.
Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.
Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými benefitmi, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.

Ak vás pozícia zaujala tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti  s priamym kontaktom s klientom -  min. 2 roky
  • prax v oblasti poisťovníctva, príp. so sprostredkovaním finančných produktov vítaná
  • výhodou je aj komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • ochota cestovať v rámci regiónu
  • zodpovednosť
  • príjemné a profesionálne vystupovanie
  • výborné komunikačné zručnosti
  • vysoká odolnosť voči stresu
  • aktívny a samostatný prístup k riešeniu problémových situácií
  • silná proklientska orientácia
  • schopnosť rýchlo sa učiť, flexibilita

Union zdravotná poisťovňa je najmladšou poisťovňou na trhu verejného zdravotného poistenia... Svoju kvalitu potvrdila tým, že za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby opätovne získala významné ocenenia v súťaži Zlatá minca.

Union zdravotná poisťovňa je zároveň jedinou zdravotnou poisťovňou, ktorej 100%-ným vlastníkom je zahraničná finančná a poisťovacia spoločnosť Achmea B.V. Vďaka tomu máme možnosť využívať bohaté medzinárodné skúsenosti tejto holandskej finančnej skupiny v oblasti zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a.s. je od svojho vzniku hodnotená ako jedna z najlepších zdravotných poisťovní na Slovensku z pohľadu kvality služieb poskytovaných klientom, ako aj na základe spolupráce s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

Stabilita
  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať naše príležitosti a byť lídrom v oblasti inovácií.

Vzdelávanie
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.

Zdravie, relax a regenerácia
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu.
  • Podporujeme aj možnosť pracovať z domu, tzv. home office.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými výhodami, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.
  • Poskytujeme príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo forme poukážok.
  • Poskytujeme dovolenku nad rámec zákona.
  • Poskytujeme príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo vybraných súkromných zariadeniach.
  • Organizujeme letné a zimné eventy pre všetkých zamestnancov.

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, tzv. 3. pilier

Zľavy na produkty:
  • Poskytujeme zľavy na produkty našej sesterskej spoločnosti, napr. na cestovné poistenie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union zdravotná poisťovňa, a.s.
Karadžičova 10, CBC II
813 60 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hanusková
E-mail: poslať životopis