Špecialista/-ka nákupu ústavnej zdravotnej starostlivosti

Miesto práce

Karadžičova 10, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu kolegu/-yňu pre oblasť nákupu ústavnej zdravotnej starostlivosti s praxou v oblasti zmluvných vzťahov medzi poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti a zdravotnou poisťovňou. Ak radi rokujete a vyjednávate podmienky a viete argumentovať, prihláste sa do výberového konania.

 Vašou náplňou práce bude:

  • zodpovedať za uzatváranie konkrétnych zmluvných vzťahov v oblasti ústavnej zdravotnej starostlivosti
  •  zabezpečovať prípravu návrhov typových zmlúv o poskytovaní zdravotnej starostlivosti pre poskytovateľov ústavnej zdravotnej starostlivosti
  • zabezpečovať prípravu návrhov zmluvných a cenových podmienok zmlúv s poskytovateľmi ústavnej zdravotnej starostlivosti
  •  vypracovávať stanoviská k pripomienkam a návrhom zástupcov poskytovateľov ústavnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu zmluvných vzťahov, akceptované pripomienky zapracovávať do konkrétnych zmlúv o poskytovaní zdravotnej starostlivosti
  •  spolupracovať pri príprave návrhov zdravotných programov spoločnosti
  •  pracovať s analýzami a vytvárať sekundárne analýzy v oblasti cenových podmienok stanovených v zmluvách s poskytovateľmi ústavnej zdravotnej starostlivosti
  •  pripravovať štatistické prehľady dopadov cenových úprav podmienok pre poskytovateľov ústavnej zdravotnej starostlivosti na rozpočet spoločnosti
  •  vypracovávať stanoviská a vybavovať dožiadania voči Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, Ministerstvu zdravotníctva Slovenskej republiky a iným inštitúciám
  •  poskytovať odborno-konzultačnú činnosť pre poskytovateľov ústavnej zdravotnej starostlivosti, poistencov a útvary spoločnosti k obsahu, rozsahu a podmienkam poskytovania ústavnej zdravotnej starostlivosti
  •  participovať na firemných projektoch

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300€ brutto

Termín nástupu

01.09.2018

  • práca v spoločnosti s otvorenou firemnou kultúrou
  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na regeneráciu a príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity (možnosť využívať súkromné zdravotné zariadenia pre zamestnanca aj jeho blízkych rodinných príslušníkov a pod.)
  • a mnoho ďalších

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti s danou prácou, pošlite nám prosím svoje CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, medicína, právo

Počet rokov praxe

3

• komunikačné zručnosti

• práca s analýzami

 • skúsenosti s vyjednávaním a vedením obchodných stretnutí

• vzťah k administratívnej práci

 • precíznosť

 • samostatnosť

 • cieľavedomosť

• vysoké pracovné nasadenie

 • odolnosť voči stresu

 • motivácia rásť a tvoriť nové veci

Union zdravotná poisťovňa je najmladšou poisťovňou na trhu verejného zdravotného poistenia... Svoju kvalitu potvrdila tým, že za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby opätovne získala významné ocenenia v súťaži Zlatá minca.

Union zdravotná poisťovňa je zároveň jedinou zdravotnou poisťovňou, ktorej 100%-ným vlastníkom je zahraničná finančná a poisťovacia spoločnosť Achmea B.V. Vďaka tomu máme možnosť využívať bohaté medzinárodné skúsenosti tejto holandskej finančnej skupiny v oblasti zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a.s. je od svojho vzniku hodnotená ako jedna z najlepších zdravotných poisťovní na Slovensku z pohľadu kvality služieb poskytovaných klientom, ako aj na základe spolupráce s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

Stabilita
  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať naše príležitosti a byť lídrom v oblasti inovácií.

Vzdelávanie
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.

Zdravie, relax a regenerácia
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu.
  • Podporujeme aj možnosť pracovať z domu, tzv. home office.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými výhodami, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.
  • Poskytujeme príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo forme poukážok.
  • Poskytujeme dovolenku nad rámec zákona.
  • Poskytujeme príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo vybraných súkromných zariadeniach.
  • Organizujeme letné a zimné eventy pre všetkých zamestnancov.

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, tzv. 3. pilier

Zľavy na produkty:
  • Poskytujeme zľavy na produkty našej sesterskej spoločnosti, napr. na cestovné poistenie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union zdravotná poisťovňa, a.s.
Karadžičova 10
Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Rolfesová
E-mail: poslať životopis