HR konzultant/-ka

Miesto práce

Karadžičova 10, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského tímu hľadáme samostatného, asertívneho a zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorý nie je zvyknutý čakať na pokyny, hľadá proaktívne nové riešenia a neuspokojí sa s priemerom. A zmeny sú tým pravým, čo ho baví a láka.

Ak by ste mali záujem byť zodpovedný/-á za:

  • celý proces a agendu náboru a výberu nových zamestnancov (od inzercie, predselekcie, po vedenie výberového konania...)
  • konzultácie zamestnancom a riadiacim pracovníkom pri implementácii všetkých pravidiel a procesov v rámci ľudských zdrojov
  • poradenstvo v pracovno-právnej oblasti
  • aktívne riadenie zverených projektov v oblasti ľudských zdrojov, internej komunikácie (adaptácia, vedenie výstupných pohovorov, talent manažment...)
  • aktívna účasť na plánovaní a tvorbe headcountu
  • pravidelný KPI HR reporting
  • pripravovanie návrhov a aktualizovanie interných smerníc riadenia ľudských zdrojov a kontrolovanie ich dodržiavania
  • zabezpečenie komunikáciu s materskou spoločnosťou v Holandsku
  • reprezentovanie spoločnosti na odborných podujatiach, náborových akciách
  • hľadanie nových a kreatívnych riešení v oblasti ľudských zdrojov

a zároveň:

  • ste priateľský/-á, komunikačne a organizačne zdatný/-á;
  • máte empaticky prístup;
  • viete aktívne počúvať;
  • ste tvorivý/-á a proaktívny/-a pri hľadaní nových riešení;
  • máte drive a zanietenosť;
  • ste orientovaný/-á na detail a zároveň Vás baví „follow up“;
  • dokážete samostatne riešiť vzniknuté situácie a navrhovať riešenia;
  • ste osobnosť so silnou motiváciou realizovať sa v oblasti HR a nášho biznisu,

potom nám pošlite svoj životopis a staňte sa našim/-ou kolegom/kolegyňou.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1350 € brutto / mesiac + odmeny

Termín nástupu

ASAP

  • práca v spoločnosti s otvorenou firemnou kultúrou
  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na regeneráciu a príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity (možnosť využívať súkromné zdravotné zariadenia pre zamestnanca aj jeho blízkych rodinných príslušníkov a pod.)
  • a mnoho ďalších

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, neváhajte nám poslať svoj životopis.

Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, nasledovať bude stretnutie s potenciálnymi / budúcimi kolegami.

Pozícia sa obsadzuje na dobu určitú 1 rok.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • prax na obdobnej pozícii a v HR min. 3 roky
  • skúsenosti z projektov zameraných na angažovanosť, motiváciu a internú komunikáciu zamestnancov
  • ochota príležitostne cestovať (Bratislava + celé Slovensko)
  • výborná užívateľská znalosť práca s MS Office, Internet

Union zdravotná poisťovňa je najmladšou poisťovňou na trhu verejného zdravotného poistenia... Svoju kvalitu potvrdila tým, že za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby opätovne získala významné ocenenia v súťaži Zlatá minca.

Union zdravotná poisťovňa je zároveň jedinou zdravotnou poisťovňou, ktorej 100%-ným vlastníkom je zahraničná finančná a poisťovacia spoločnosť Achmea B.V. Vďaka tomu máme možnosť využívať bohaté medzinárodné skúsenosti tejto holandskej finančnej skupiny v oblasti zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a.s. je od svojho vzniku hodnotená ako jedna z najlepších zdravotných poisťovní na Slovensku z pohľadu kvality služieb poskytovaných klientom, ako aj na základe spolupráce s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

Stabilita
  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať naše príležitosti a byť lídrom v oblasti inovácií.

Vzdelávanie
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.

Zdravie, relax a regenerácia
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu.
  • Podporujeme aj možnosť pracovať z domu, tzv. home office.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými výhodami, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.
  • Poskytujeme príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo forme poukážok.
  • Poskytujeme dovolenku nad rámec zákona.
  • Poskytujeme príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo vybraných súkromných zariadeniach.
  • Organizujeme letné a zimné eventy pre všetkých zamestnancov.

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, tzv. 3. pilier

Zľavy na produkty:
  • Poskytujeme zľavy na produkty našej sesterskej spoločnosti, napr. na cestovné poistenie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union zdravotná poisťovňa, a.s.
Karadžičova 10, CBC II
814 53 Bratislava 1