Špecialista/-ka vývoja a prevádzky aplikácií pre podporu interných procesov

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou nového kolegu, ktoré hľadáme do nášho tímu bude v spolupráci s dodávateľom zastrešiť vývoj aplikácií pre podporu interných procesov.

Hlavné činnosti:

analýza a popis interného procesu a následná príprava funkčnej špecifikácie, návrhov obrazoviek, výstupov • komunikácia s vývojovým tímom, dodávateľmi a užívateľmi • príprava testovacích scenárov a vykonávanie funkčných testov • správa projektovej a technickej dokumentácie • príprava užívateľskej dokumentácie • analýza, dokumentácia a eskalácia chybových stavov • zabezpečovanie činností a súčinností pri nasadzovaní releasov

Termín nástupu

ASAP

dynamická a rôznorodá práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu

flexibilný pracovný čas

zaujímavé zamestnanecké benefity

priestor pre realizáciu vlastných návrhov, rast a vzdelávanie

korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup

Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám prosím Váš štrukturovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - základy
SQL - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• prax na obdobnej pozícii (analytik, aplikačný garant/špecialista a pod.) aspoň 2 roky

• základná znalosť relačných databáz, SQL, HTML, CSS, XML • anglický jazyk (schopnosť porozumieť technickým textom) • schopnosť samostatne a proaktívne analyzovať a riešiť úlohy a vylepšovať pracovné postupy • veľmi dobré logické a analytické myslenie • schopnosť vidieť veci v súvislostiach • veľmi dobré komunikačné zručnosti • zodpovednosť, cieľavedomosť, spoľahlivosť • snaha učiť sa nové veci • tímový hráč • bezúhonnosť • prax minimálne dva roky na podobnej pozícii

Union zdravotná poisťovňa je najmladšou poisťovňou na trhu verejného zdravotného poistenia... Svoju kvalitu potvrdila tým, že za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby opätovne získala významné ocenenia v súťaži Zlatá minca.

Union zdravotná poisťovňa je zároveň jedinou zdravotnou poisťovňou, ktorej 100%-ným vlastníkom je zahraničná finančná a poisťovacia spoločnosť Achmea B.V. Vďaka tomu máme možnosť využívať bohaté medzinárodné skúsenosti tejto holandskej finančnej skupiny v oblasti zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a.s. je od svojho vzniku hodnotená ako jedna z najlepších zdravotných poisťovní na Slovensku z pohľadu kvality služieb poskytovaných klientom, ako aj na základe spolupráce s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

Stabilita
  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať naše príležitosti a byť lídrom v oblasti inovácií.

Vzdelávanie
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.

Zdravie, relax a regenerácia
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu.
  • Podporujeme aj možnosť pracovať z domu, tzv. home office.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými výhodami, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.
  • Poskytujeme príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo forme poukážok.
  • Poskytujeme dovolenku nad rámec zákona.
  • Poskytujeme príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo vybraných súkromných zariadeniach.
  • Organizujeme letné a zimné eventy pre všetkých zamestnancov.

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, tzv. 3. pilier

Zľavy na produkty:
  • Poskytujeme zľavy na produkty našej sesterskej spoločnosti, napr. na cestovné poistenie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union zdravotná poisťovňa, a. s.
Karadžičova 10, CBC II
813 60 Bratislava 1