Špecialista/-ka vývoja a prevádzky informačného systému zdravotného poistenia

Miesto práce

Bajkalská 29/A, 813 60 Bratislava 1, Bratislavský kraj

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vo zverenej oblasti zodpovedá za rozvoj a prevádzku informačného systému zdravotného poistenia
vo zverenej oblasti zodpovedá za komunikáciu s interným klientom za účelom získavania požiadaviek na zmenu
vypracováva funkčné špecifikácie pre externého dodávateľa systému
posudzuje dopad procesov, požiadaviek a legislatívnych zmien na existujúci systém
zabezpečuje funkčné testovanie dodaných funkcionalít zaškolenie interných užívateľov a podporu pri implementácii
vo zverenej oblasti zodpovedá za koordináciu celého cyklu implementácie zmeny - change management
zabezpečuje pravidelnú komunikáciu s interným klientom, vedúcim tímu a dodávateľom
vypracováva štatistické prehľady a reporty podľa zadania od používateľov

práca v ústretovom a dynamickom tíme,
profesionálne pracovné podmienky,
priestor pre realizáciu vlastných návrhov, rast a vzdelávanie,
korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup

Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám prosím Váš štrukturovaný životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a so súhlasom so spracovaním osobných údajov pomocou formulára "Poslať spoločnosti životopis" uvedeného pod týmto inzerátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SQL - pokročilý
XML - pokročilý

Vodičský preukaz

B

minimálne 3-4 roky skúseností na podobnej pozícii ako IT analytik
skúsenosti s analýzou dopadu, s tvorbou technickej špecifikácie
silné analytické a logické myslenie, flexibilita, orientácia na riešenie problémov, schopnosť identifikovať problém, komunikatívnosť, samostatnosť i schopnosť práce v tíme, koordinačné schopnosti
skúsenosti v oblasti zberu a spracovania biznis požiadaviek
proaktívny prístup a tímovosť
predošlá prax v zdravotnom sektore – znalosť legislatívy a dátových tokov výhodou

Stabilita

S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím.
Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať naše príležitosti a byť lídrom v oblasti inovácií.

Vzdelávanie

Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.

Zdravie a regenerácia

Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu. Podporujeme aj možnosť pracovať z domu, tzv. home office.
Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými výhodami, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

Poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, tzv. 3. pilier

Relax a regenerácia:

Poskytujeme príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo forme poukážok.
Poskytujeme dovolenku nad rámec zákona.
Poskytujeme príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo vybraných súkromných zariadeniach.
Organizujeme letné a zimné eventy pre všetkých zamestnancov.

Zľavy na produkty:

Poskytujeme zľavy na produkty našej sesterskej spoločnosti, napr. na cestovné poistenie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union zdravotná poisťovňa, a. s.
Bajkalská 29/A
813 60 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Vydrová
E-mail: poslať životopis