Špecialista/-ka v oblasti informačnej bezpečnosti

Union poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a samozrejme aj príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Do nášho tímu hľadáme skúseného špecialistu v oblasti informačnej bezpečnosti, ktorého hlavnými zodpovednosťami bude:
- zabezpečovať koncepčné riešenie celkovej bezpečnosti spoločnosti vrátane stratégie
- zabezpečovať metodické činnosti v oblasti všetkých zložiek bezpečnosti spoločnosti - fyzická bezpečnosť, bezpečnosť informačných systémov, režimová bezpečnosť, ochrana osobných údajov
- dohliadať, monitorovať, vypracovávať návrhy opatrení a zabezpečovať aplikovanie prijatých opatrení v oblasti informačnej bezpečnosti
- posudzovať používané bezpečnostné štandardy z pohľadu ich adekvátnosti k obsahu spracovávaných údajov
- definovať a udržiavať informačno-bezpečnostnú politiku, proces kontrolných mechanizmov a kontrolného rámca pre informačnú bezpečnosť
- vykonávať preventívnu činnosť vrátane povedomia v oblasti informačnej bezpečnosti, kybernetickej bezpečnosti a ochrany osobných údajov
- zabezpečovať aplikáciu bezpečnostných opatrení v systéme riadenia kybernetickej bezpečnosti a taktický dohľad nad procesmi informačnej bezpečnosti
- pripravovať rizikové analýzy a posúdenia rizík informačnej bezpečnosti, zabezpečovať globálny pohľad na riziká IT bezpečnosti vrámci spoločnosti

- vysoký štandard systému vzdelávania
- zamestnanecké eventy
- príspevok na regeneráciu
- príspevok do III. Piliera
- zvýšený príspevok na stravovanie
- Multisport karta
- špeciálne zdravotné benefity
- zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
- platené dni voľna (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, pri vyprevadení prváčika do školy, pred svadbou a iné)
- dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
- HomeOffice
- kratší pracovný čas (7,75 hod / denne)
- zľavy u tretích strán

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti s danou prácou, pošlite nám prosím svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

- min. 3 roky na obdobnej pozícii v oblasti informačnej bezpečnosti
- anglický jazyk - pokročilý
- informačné technológie
- legislatíva - ochrana osobných údajov, bezpečnostné štandardy
- znalostné štandardy na funkciu manažéra kybernetickej bezpečnosti podľa osobitného predpisu

Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu - svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4015287  Dátum zverejnenia: 18.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac