Referent/-ka centrálneho obstarávania

Miesto práce
Karadžičova 10, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 1000 € brutto plus variabilná odmena. Záleží však od vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Referent/-ka centrálneho obstarávania, s nasledujúcou pracovnou náplňou:

  • zabezpečovať spracovanie informácií o dodávateľoch a obchodných vzťahoch v informačnom systéme
  • kontrolovať dokumenty, spracovávať a ukladať dokumenty v zmysle nastavených procesov a platných vnútorných predpisov
  • kontrolovať kompletnosť odovzdávaných dokumentov
  • evidovať obchodné prípady / dodavatelske zmluvy
  • aktualizovať a prevádzkovať elektronický katalóg materiálov spoločnosti
  • poskytovať podporu interným klientom ako druhý stupeň eskalácie pri reklamáciách a sťažnostiach smerom na dodávateľa v prípade problémov s dodávkou, kvalitou, kvantitou alebo s dodržiavaním iných obchodných podmienok
  • udržiavať profesionálny a transparentný vzťah s dodávateľmi a odberateľmi
  • vytvárať reporty a prehľady o realizovaných a rozpracovaných nákupných aktivitách
  • analyzovať trh so zameraním na identifikáciu, dostupnosť a výber alternatívnych zdrojov dodávok v súvislosti s vývojom trhu, inováciami a cenovými možnosťami
  • participovať na príprave interných predpisov a na nastavovaní procesov nákupu

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis. V Union vidíme svojich ľudí na prvom mieste.

Ak chceš spoznať akí sme, klikni tu.

  • práca v spoločnosti s otvorenou firemnou kultúrou a stabilným postavením na trhu
  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • príspevok na regeneráciu
  • príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity
  • zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
  • dni voľna naviac (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, a ďalšie)
  • dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
  • Multisport karta
  • zľavy u tretích strán
  • zamestnanecké eventy

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a následne na osobnom pohovore so svojim buducim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

  • min. 1 roky - obstarávanie/nákup
  • efektívna komunikácia
  • tímovosť
  • analytické schopnosti
  • schopnosť si dobre zoradiť priority
  • samostatnosť pri práci
  • anglický jazyk - pokročilý

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a meníme životy k lepšiemu ;)

Poslanie
Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Union poisťovňa, a.s. je inovatívnou poisťovňou
V oblasti cestovného poistenia ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia. Má silné postavenie vo vybraných segmentoch neživotného poistenia ako aj životného a individuálneho zdravotného poistenia.

Union zdravotná poisťovňa, a. s.
je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná spoločnosť Achmea B.V. Achmea je jednotkou na holandskom poistnom trhu a jedným z lídrov v zdravotnom poistení. Celkovo pôsobí v 6 európskych krajinách.
V Union zdravotnej poisťovni využívame profesionálne skúsenosti skupiny Achmea B.V., aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Karadžičova 10
813 60 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Šugová
E-mail: poslať životopis
ID: 3821028  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € brutto plus variabilná odmena. Záleží však od vašich skúseností.