Špecialista IT bezpečnosti

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administrácia a management SIEM a Vulnerability Assessment security technológií

- dizajn a rozvoj SIEM riešenia vzhľadom na nové zdroje dát a zmeny v sieťovej a aplikačnej infraštruktúre

- incident response, spolupráca na odhaľovaní, riešení a prevencii bezpečnostných incidentov

- identifikácia, vyhodnocovanie a reakcia na udalosti zaznamenané systéme SIEM

-návrh metodiky a logovacích štandardov pre oblasť SIEM riešenia a súvisiacich technológií

-tvorba periodických reportov o stave a vývoji bezpečnostných udalostí a incidentov

-rozvoj a správa optimálneho plánu vulnerability scanovania

-konfigurácia a spúšťanie schedulovaných a ad-hoc vulnerability scanov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1800 Eur Brutto plus variabilná odmena, závisí však od vašich skúseností.

Termín nástupu

ASAP

• práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu

• flexibilný pracovný čas

• zaujímavé zamestnanecké benefity

 • priestor pre realizáciu vlastných návrhov, rast a vzdelávanie

 • korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup

Ak vás pozícia zaujala, pošlite CV spolu so stručným zdôvodnením motivácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- znalosť štandardov v IT bezpečnosti

- ideálne 3 roky prax na podobnej pozícii

- Windows, Linux, Networking, znalosť problematiky sieťovej a aplikačnej bezpečnosti (znalosti ohľadne komunikačných protokolov TCP/IP, bezpečnostných technológií), znalosti firewall, IDS/IPS, vírusová ochrana a filtrovanie obsahu, znalosť procesu prešetrovania security incidentov, schopnosť analýzy logov, knowledge of attack techniques

- šancu má aj kandidát, ktorý bol na pozícii v IT bezpečnosti a má záujem venovať sa SIEM technológii a Vulnerability managementu

Union poisťovňa, a. s., bola založená v roku 1992 a je jednou z najskúsenejších poisťovní na slovenskom trhu. Ponúka širokú škálu produktov životného, neživotného a individuálneho zdravotného poistenia pre individuálnych, ako aj firemných klientov. Union poisťovňa, a. s. je od roku 1997 dcérskou spoločnosťou najväčšej holandskej poisťovacej skupiny Achmea B.V. Táto skutočnosť umožňuje Union poisťovni čerpať rozsiahle skúsenosti a know-how zo všetkých druhov poistenia z viacerých krajín Európy.

Union poisťovňa, a.s. je vedúcou poisťovňou v oblasti cestovného poistenia ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia. Má silné postavenie vo vybraných segmentoch neživotného poistenia ako aj rastúci kmeň životného a individuálneho zdravotného poistenia. V spolupráci so sesterskou spoločnosťou Union zdravotná poisťovňa, a. s., ponúka Union poisťovňa, a.s. na trhu komplexné riešenia v oblasti zabezpečenia starostlivosti o zdravie.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Stabilita
S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím.
Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať naše príležitosti a byť lídrom v oblasti inovácií.

Vzdelávanie
Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.

Zdravie, relax a regenerácia
Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu.
Podporujeme aj možnosť pracovať z domu, tzv. home office.
Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými výhodami, ovocím na pracovisku, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity.
Poskytujeme príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo forme poukážok.
Poskytujeme dovolenku nad rámec zákona.
Poskytujeme príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vo vybraných súkromných zariadeniach.
Organizujeme letné a zimné eventy pre všetkých zamestnancov.

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
Poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, tzv. 3. pilier

Zľavy na produkty:
Poskytujeme zľavy na produkty, napr. na cestovné poistenie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Karadžičova 10
81360 Bratislava 1