Špecialist/-tka finančných operácií

Miesto práce

, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. V Union vidíme svojich ľudí na prvom mieste a budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a samozrejme aj príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

K Tvojim primárnym úloham bude patriť:
  • zabezpečovať proces realizácie platieb s cieľom udržania krátkodobej likvidity
  • realizovať krátkodobé termínované vklady
  • spracovávať podklady pre proces vymáhania a odpredaja pohľadávok
  • zabezpečovať komunikáciu s tretími stranami v procese vymáhania a odpredaja pohľadávok
  • viesť agendu týkajúcu sa vedenia bankových účtov, firemných kreditných kariet
  • zabezpečovať administráciu systémov elektronického bankovníctva
  • vypracovávať reporting podľa pokynov priameho nadriadeného zamestnanca (predovšetkým pre oblasť IFRS)
  • zabezpečovať komunikáciu s bankami a spolupracujúcimi inštitúciami
  • spolupracovať pri procese účtovnej závierky
  • spolupracovať pri tvorbe interných noriem a procesov, pripravovať návrhy, tvoriť a aktualizovať interné predpisy týkajúce sa agendy ivestívií a treasury

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

platové podmienky oznamujeme finálnemu kandidátovi

  • Stabilné zamestnanie
  • Neformálne pracovné prostredie v mladom kolektíve
  • Skutočnú možnosť na sebarealizáciu a odborný rast
  • Skutočne flexibilne využívať pracovnú dobu (práca z domu, skrátený pracovný čas, flexibilný čas príchodu do zamestnania)
  • Najlepšie cestovné poistenie zdarma na celý rok
  • A ďalšie benefity

Zaujala Vás daná pozícia? Spĺňate vyššie uvedené kritériá? Tak nám pošlite svoj ŠTRUKTÚROVANÝ ŽIVOTOPIS.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať tak budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor: matematický / ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

  • anglický jazyk na pokročilej úrovni (na pozícií sa komunikuje a s vedením spoločnosti),
  • aktívny prístup k riešeniu zadaných úloh,
  • analytické a štrukturované myslenie,
  • komunikačné zručnosti,
  • spoľahlivosť,
  • bezúhonnosť,
  • samostatnosť.

Union poisťovňa, a. s., bola založená v roku 1992 a je jednou z najskúsenejších poisťovní na slovenskom trhu. Ponúka širokú škálu produktov životného, neživotného a individuálneho zdravotného poistenia pre individuálnych, ako aj firemných klientov. Union poisťovňa, a. s. je od roku 1997 dcérskou spoločnosťou najväčšej holandskej poisťovacej skupiny Achmea B.V. Táto skutočnosť umožňuje Union poisťovni čerpať rozsiahle skúsenosti a know-how zo všetkých druhov poistenia z viacerých krajín Európy.

Union poisťovňa, a.s. je vedúcou poisťovňou v oblasti cestovného poistenia ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia. Má silné postavenie vo vybraných segmentoch neživotného poistenia ako aj rastúci kmeň životného a individuálneho zdravotného poistenia. V spolupráci so sesterskou spoločnosťou Union zdravotná poisťovňa, a. s., ponúka Union poisťovňa, a.s. na trhu komplexné riešenia v oblasti zabezpečenia starostlivosti o zdravie.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Karadžičova 10
813 60 Bratislava 1