Špecialista/ka firemného poistenia

Union poisťovňa, a. s.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Téma finančného ohodnotenia je súčasťou výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizovať aktívnu obchodnú činnosť a predaj produktov neživotného poistenia so zameraním na firemnú klientelu
- poskytovať odborné poradenstvo a servis firemným klientom, propagovať produkty a služby poskytované spoločnosťou
- podporovať predaj vybraných produktov a služieb spoločnosti
- vypracovávať poistné zmluvy
- zabezpečovať priebežné plnenie stanovených obchodných cieľov v oblasti predaja produktov a služieb spoločnosti firemným klientom

- práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu
- príjemné pracovné prostredie a flexibilný pracovný čas
- neobmedzená výška finančného ohodnotenia
- bezplatný vzdelávací systém podporujúci osobný a kariérny rast
- zaujímavé motivačné programy a benefity
- maximálna podpora a ústretové prístup zo strany nadriadeného
- finančná podpora zo strany spoločnosti v procese adaptácie počas 2 rokov
- pri plnení dohodnutých cieľov podpora pridelením časti klientely pre servisnú starostlivosť
- možnosť spolupracovať s s Union zdravotnou poisťovňou

Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám prosím na nižšie uvedenú mailovú adresu Váš štruktúrovaný životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Union poisťovňa, a.s. Vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v obchode vítaná, vo finančníctve výhodou (nieje podmienkou)
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- dobré komunikačné zručnosti
- flexibilita
- orientácia na výsledky a záujem o profesionálny rast
- vytrvalosť, adekvátne pracovné nasadenie
- cieľavedomosť a samostatnosť

Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu - svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3170586  Dátum zverejnenia: 25.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Téma finančného ohodnotenia je súčasťou výberového konania.