Rodinný/-á poistný/-á predajca/predajkyňa, správca kmeňa

Union poisťovňa, a. s.

Miesto práce
okres Bardejov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
mesačný Bonus + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie komplexných informácií o ponuke poistných produktov a finančných služieb spoločnosti
-práca s pridelenými databázami existujúcich klientov
- spolupráca v oblasti zdravotného poistenia s Union zdravotnou poisťovňou
-práca na mandátnu zmluvu, DIČ, nie je potrebná živnosť

-kancelária, telefón a PC k dispozícii
-bezplatný kvalitný systém zaškolenia a vzdelávania
-spolupráca so zdravotnou poisťovňou so stabilným postavením na trhu zdravotného poistenia
-práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu
-možnosť profesného a kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-príjemné a reprezentatívne vystupovanie
-dobré komunikačné zručnosti
-proaktívny prístup k riešeniu pracovných úloh
-samostatnosť, cieľavedomosť, ochota učiť sa

Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu - svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2045421  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mesačný Bonus + provízie