Logo UNIMEDIA, s.r.o.

Account manager

UNIMEDIA, s.r.o.

Kalinčiakova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou Vašej práce bude príprava komunikačných stratégií na základe mediálnych analýz. Príprava detailných mediálnych plánov a vyhodnotenie a reporting odbehnutých kampaní.

Komunikácia s pridelenými klientmi a udržiavanie dobrých vzťahov sú na tejto pozícii kľúčové.

Na dennej báze budete komunikovať s kolegami z iných oddelení, najmä so strategickým, „výskumným“, nákupným a online oddelením.

Kultúra

  • Atraktívne pracovné prostredie s hybridným „office-om“ (60:40 / mesiac)

  • Priateľské prostredie podporujúce sebarealizáciu, osobný a profesionálny rast

  • Prístup k rozsiahlym znalostiam a know-how

Príležitosti

  • Pravidelné prezentovanie noviniek a zaujímavých tém, ktorého môžete byť súčasťou

  • Účasť na zaujímavých konferenciách a profesijných stretnutiach

  • Pravidelné agentúrne raňajky a teambuildingové aktivity

  • Možnosti rozbehnúť nový projekt, alebo sa k novým projektom pripojiť

Odmena a ocenenie

  • Polročné bonusy vo forme 13. a 14. platu

  • Zdravotné voľno nad rámec dovolenky

  • Poukážky na relax a kultúru

  • Preplatenie predplatného cestovného lístku na MHD (Bratislava)

  • Notebook a mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Očakávame od Vás, že mediálny svet je to, čo Vás skutočne baví, že máte chuť vzdelávať sa a podieľať sa na rozvoji agentúry
  • Dôležité je analytické myslenie a dobrá práca s Excelom
  • Oceníme proaktívnosť, zodpovedný prístup, dodržiavanie termínov a zmysel pre detail

Sme najväčšia mediálna agentúra na Slovensku, ktorá tento rok oslávi 30 rokov svojho pôsobenia na trhu.
Pre klientov analyzujeme trhové prostredie, navrhujeme mediálne stratégie, realizujeme a implementujeme mediálne kampane, ktoré následne vyhodnocujeme.

Online plánovanie nám zastrešuje naša sesterská agentúra – DIGILINE, v ktorej pracuje 25 špecialistov, ktorí majú online prostredie v malíčku. Obe agentúry sú prepojené a integrované a v neustálom kontakte, keďže sedíme v jednom priestore.

Pracujeme s medzinárodnými aj slovenskými klientmi naprieč trhovými segmentami (napr. retail, automotive, telco, finance, FMCG).
Aktuálne máme viac ako 180 klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Gogh
E-mail: poslať životopis
ID: 4837905  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac