Office asistent/-ka

UNIMEDIA, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750€ nástupný plat, odmeny ročné, polročné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v stredne veľkej firme na recepcii, aktívna osobná komunikácia s celou firmou, možnosť organizovať, zabezpečovať alebo inak sa realizovať v chode firmy, obsluha malej telefónnej ústredne, asistentské práce pre manažment spoločnosti, pomocná ekonomická administratíva, komunikácia s externým prostredím (klienti, dodávatelia), zabezpečenie interného chodu firmy.

Práca v silnej a stabilnej spoločnosti
Firemné akcie, teambuildingy, sociálne benefity
Práca v príjemnom prostredí v strede aktívneho kolektívu zamestnancov
Možnosť dlhodobého pracovného úväzku

životopisy posielajte na [email protected] , predmet: asistent

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
zodpovednosť
spoľahlivosť
samostatnosť

Sme najväčšia slovenská fullservisová mediálna agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1994. Spájame medialne služby s analytikou veľkých dát a vlastných prieskumov, skúseností nášho tímu ako aj know-how spolupracujúcich agentúr - medzinárodnej siete Havas Media Group a našej dcérskej Online mediálnej agentúry DIGILINE. Naše služby využívajú malí klienti, ale aj veľké nadnárodné spoločnosti. Celkovo máme v portfóliu viac ako 180 aktívnych klientov. Viac informácií na www.unimedia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3499821  Dátum zverejnenia: 3.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€ nástupný plat, odmeny ročné, polročné