Operátor/ka baliacej linky / adjustácie

UNIMED PHARMA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacmzda v závislosti od skúseností a praxe uchádzača, mesačné odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha baliaceho zariadenia
- nastavovanie zariadenia, výmena formátov, drobné opravy a základná údržba
- kontrola stavu baliacich strojov a s ním spojené činnosti
- vypĺňanie a kontrola predpísaných dokumentov adjustácie
- nahlasovanie spotrebovaných alebo chýbajúcich obalov a spotrebného materiálu vedúcemu adjustácie
- čistenie predpísaných priestorov a zariadení
- vykonávanie inventúr
- ďalšie práce a činnosti podľa pokynov nadriadeného v súlade so systémom integrovaného manažérstva (SIM) a správnej výrobnej praxe (SVP) a zodpovednosti vyplývajúce z aktuálnych verzií riadenej dokumentácie

- profesionálna príležitosť v prostredí prosperujúcej spoločnosti,
- možnosť získať nové odborné skúsenosti

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu vyjadruje svoj súhlas s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti UNIMED PHARMA, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z.
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, zdravotnícke, všeobecné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca z bremenami,
- zdravotný preukaz,
- spoľahlivosť,
- vysoká miera zodpovednosti,
- precíznosť,
- orientácia na kvalitu

UNIMED PHARMA®, spol. s r.o. je slovenská inovatívna farmaceutická spoločnosť založená v roku 1994. Spoločnosť je zameraná na vývoj a výrobu generických oftalmologických produktov a doplnkov stravy pre výživu oka. V oftalmologickom segmente sa radí UNIMED PHARMA®, spol. s r.o. medzi vedúce spoločnosti na slovenskom trhu a expanduje s úspechom aj na zahraničné európske trhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4523618  Dátum zverejnenia: 21.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac