Corporate sales representative

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta. Minimálna nástupná mzda začína na 1000 € brutto pri plnom úväzku + 30% kvartálne bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k Unilever tímu, kde rešpekt, úcta, zodpovednosť a chuť neustále napredovať tvoria piliére každodenného pracovného života.

Ako Corporate sales representative budeš v regióne
- Žilina, Považská Bystrica, Púchov, Čadca, Kysucké Nové mesto -
zodpovedať za tieto oblasti činností:

- Prezentovanie, podpora a predaj produktov spoločnosti.
- Zodpovednosť za tvorbu objednávok, distribúciu, vystavenie produktov.
- Aktívna akvizícia nových obchodných príležitostí.
- Sledovanie situácie na trhu, monitorovanie konkurencie.
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a pravidelný reporting.
- Zodpovednosť za pridelený región.
- Komunikácia s interným oddelením zákazníckeho servisu.

- doplnková dovolenka,
- možnosť pracovať home office,
- príspevok na stravné nad rámec zákona,
- príspevok na DDS (III. pilier),
- skupinové životné a úrazové poistenie,
- doplácanie PN-ky,
- vianočné balíčky,
- teambuildingové aktivity,
- finančná podpora pri životných udalostiach,
- program na podporu a pomoc pre zamestnancov,
- zvýhodnené produkty spoločnosti.

Ak sme Ťa našou ponukou zaujali, daj nám o sebe vedieť zaslaním Tvojho aktuálneho profesného životopisu.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti Ti ďakujeme. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme osobne.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdeš na www.unilever.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vyjednávacie, komunikačné a prezentačné schopnosti,
- PRAX na SALES pozícii minimálne 1 rok
- proaktívny prístup k práci a k zákazníkom,
- flexibilita a ochota pracovať v teréne,
- aktívny vodič.

Sme jedným z najväčších dodávateľov výrobkov pre osobnú starostlivosť a starostlivosť o domácnosť, potravín a nápojov. Naše produkty, ktoré denne používajú 2,5 miliardy spotrebiteľov, predávame vo viac ako 190 krajinách sveta.

Po našich výrobkoch siahne každý deň veľké množstvo ľudí, pretože chcú vyzerať dobre, cítiť sa dobre a užívať si život na maximum. Približne tretina celosvetovej populácie si vyberá z globálne obľúbených značiek, akými sú napríklad Hellmann’s, Knorr, Algida, Axe, Rexona, Dove alebo Domestos, a z kultových lokálnych značiek, ako Míša či Savo. Trinásť z 50 najlepších svetových značiek vlastní práve naša spoločnosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4002114  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac