Sales Support Specialist - Internship

Unilever Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Karadžičova 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900,-/mesačne + ročný bonus + široký balík benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve dokončuješ magisterské štúdium, alebo si sa nedávno stali absolventom? Chceš využiť svoj čas na získavanie praxe na obchodnom oddelení pre významnú spoločnosť? Baví Ťa práca s aplikáciami a nebojíš sa hovoriť po anglicky? Ovládaš prácu s MS Excel na pokročilej úrovni?
Ak si na tieto otázky odpovedal/a ÁNO, tak neváhaj a pošli svoje CV. Tvojou náplňou práce bude:
* Správa a administratíva systému PRIME (softvér pre tím obchodných zástupcov - aktualizácia zoznamu zákazníkov a ich aktivít, správa teritórií jednotlivých OZ, druhotných vystavení a pod.
* Technická podpora systému PRIME – nahlasovanie a riešenie problémov s fungovaním systému (komunikácia v anglickom jazyku s Helpdeskom v Indii a Head Office v UK), reporting
* Apple – telefonická pomoc pri problémoch s fungovaním zariadenia, resp. jeho jednotlivých aplikácií
* SharePoint – pomoc pri správe cloudového úložiska s informáciami pre OZ
* Testovanie nového systému ACRE, ktorý od 1.1.2019 nahradí aktuálne používaný systém PRIME. Kooperácia s technickým tímom a projektovým manažérom pri nastavovaní systému.

Čo Ti ponúkame:
• Praktické skúsenosti v oblasti FMCG v medzinárodnom prostredí
• Atraktívny balík kompenzácií a benefitov (okrem mesačnej mzdy a ročného bonusu ponúkame aj širokú škálu benefitov, napr. príspevok na multisport kartu, dovolenka nad rámec zákona; masáže, joga a angličtina priamo na pracovisku; celofiremné teambuildingy; flexibilný pracovný čas a možnosť home office a mnohé iné)

Prosím vezmite na vedomie, že s ohľadom na naše personálne kapacity sa telefonicky ozývame iba záujemcom, ktorých profil najlepšie zodpovedá našim očakávaniam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Mac OS - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?
• Si študent/ka 4. a 5. ročníka VŠ, alebo absolvent/ka maximálne do 1 roka po ukončení štúdia
• Máš záujem o FMCG
• Máš chuť sa vzdelávať, kariérne rásť a napredovať v rámci spoločnosti
• Rád/a prijímaš výzvy a vieš sa vysporiadať so zmenami, prioritizovanie v práci je pre teba samozrejmosťou
• Si iniciatívny/a, hľadáš nové riešenia a si schopný /á myslieť o krok vpred
• Komunikácia v Anglickom jazyku nie je pre teba problém
• Znalosť SAP a Apple/ iOS je pre teba výhodou

160 miliónov spotrebiteľov po celom svete sa každý deň rozhodne pre niektorý z výrobkov spoločnosti Unilever. Či už ide o stravovanie celej rodiny (Hellmanns, Knorr), sladké potešenie (Algida), osobnú starostlivosť (Dove, Rexona, Axe, Timotei, Radox, Signal) alebo udržiavanie domova čistého a sviežeho (Cif, Domestos, Savo, Surf, Coccolino), naše značky sú súčasťou Vášho každodenného života.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNILEVER Slovensko
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
ID: 3464089   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900,-/mesačne + ročný bonus + široký balík benefitov