Zdravotnícky laborant (Laboratórium v Nemocnici Bory)

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
1 100 - 1 300 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od dosiahnutej kvalifikácie a získanej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v najmodernejšej nemocnici na Slovensku, v nemocnici Bory.

Ak Ťa láka
• zaujímavé pracovné prostredie,
• máš záujem pracovať v modernom laboratóriu s príjemnými ľuďmi,
tak máme pre Teba pozíciu zdravotnícky laborant v našom tíme na oddelení klinickej biochémie a hematológie.

Staň sa aj Ty jedným z našich superhrdinov, pre ktorých je práca poslaním, radosťou a výzvou.

Čo sa od Teba očakáva?

Práca, ale ľahko ju zvládneš :
• príjem evidencia a spracovanie vzoriek,
• vykonávanie laboratórnych činností v klinickej biochémii a hematológie,
• zadávanie údajov do laboratórneho informačného systému
• úsmev a dobrá nálada

• Členstvo v klube superhrdinov ( zaujímavá práca v laboratórnej diagnostike)
• Ubytovanie v kompletne zariadenom byte v Bratislave, blízko nemocnice Bory
• Podpora pri Tvojej adaptácii počas prvých mesiacov
• Nenávratný náborový príspevok vo výške 500 EUR
• Super tím, ktorý sa hrdí skvelými znalosťami
• Laboratórium, ktoré bude špičkové
• Možnosti ako odborne rásť tu aj v zahraničí
• Príspevky na DDS
• Vernostné a jubilejné odmeny, aby sme ukázali, že sme radi, že Ťa máme
• Benefity, ktoré si vyberieš podľa vlastného gusta
• Stabilitu, ktorá Ti pomôže stáť na vlastných nohách

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ - odbor zdravotnícky laborant, VŠ - laboratórne vyšetrovacie metódy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• podmienkou je SZŠ - odbor zdravotnícky laborant, resp. VŠ v odbore laboratórne a vyšetrovacie metódy,
• výhodou je špecializácia v odbore biochémia, alebo hematológia a transfuziológia,
• vítaná je prax na pozícii zdravotnícky laborant, nie však podmienkou
• vysoké pracovné nasadenie,
• zodpovednosť,
• časová flexibilita
• ochota pracovať na pracovisku s nepretržitým pracovným režimom

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4510087  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac