Laboratórny diagnostik - molekulárny genetik (Banská Bystrica)

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
900 - 1 500 EUR/mesiacMinimálna dohodnutá mzda je 900 EUR, ale výška mzdy závisí od preukázanej praxe, skúseností a dosiahnutej kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostické a analytické činnosti v lekárskej genetike
• samostatná práca a analýza vzoriek použitím špecializovaných molekulárno-genetických metód
• analýza získaných dát za použitia dostupných softvérov a ich interpretácia
• práca s vedeckými databázami a odbornou zahraničnou literatúrou
• metodické a odborné usmerňovanie práce laborantov
• zavádzanie nových vyšetrovacích metód a postupov

• zaujímavú a perspektívnu prácu
• možnosť odborného rastu
• motivujúce finančné ohodnotenie a benefity
• príspevky na DDS
• voliteľný systém benefitov / Cafeteria
• vernostné a jubilejné odmeny
• stabilitu, perspektívu, pomoc kolektívu

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Molekulárna biológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vítaná je atestácia v špec. odbore lekárska genetika a prax na obdobnej pozícii
• schopnosť samostatného a analytického uvažovania v kombinácii s ochotou práce v tíme
• skúsenosť s laboratórnym manažérstvom kvality výhodou
• záujem o odborný a profesijný rozvoj (účasť na odborných konferenciách podporujeme)
• vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť a spoľahlivosť

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4027279  Dátum zverejnenia: 29.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac