Obchodný zástupca pre ZŠ a MŠ

UNIKOR trade s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 2 000 EUR/mesiacMzda sa odvíja na základe provízie z dosiahnutého obratu predaných produktov, ktorú si bude obchodný zástupca mesačne fakturovať.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme obchodného zástupcu predovšetkým pre základné a materské školy.

Našimi ďalšími zákazníkmi sú tiež centrá špeciálno-pedagogického poradenstva, špeciálne školy, domovy sociálnych služieb či denné stacionáre.

Náplňou práce bude:
- prezentácia a predaj nevšedných interaktívnych vzdelávacích pomôcok priamo u zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov

- flexibilný pracovný čas
- zameranie na výsledok, nie na počet odpracovaných hodín
- bez odmeňovacieho stropu
- databáza potenciálnych a existujúcich zákazníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

- vlastné auto
- prax obchodného zástupcu pre školy výhodou
- komunikatívnosť
- predajné zručnosti
- samostatnosť
- disciplína

Sme firma, ktorá čerpá z 25-ročných skúseností v oblasti obchodu. V posledných rokoch sa naplno angažujeme v oblasti vzdelávania. V súčasnosti spolupracujeme hlavne so vzdelávacími inštitúciami, najmä s materskými, základnými a špeciálnymi školami. Zameriavame sa na inovatívne vzdelávacie prostriedky a pomôcky podľa najnovších trendov.

www.unikor.sk

... v kontakte so vzdelávaním od roku 2013
ID: 3947430  Dátum zverejnenia: 18.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac