Marketingová/ý manažérka/manažér

UNIKONT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
1 000 - 1 500 EUR/mesiacMzda sa skladá so základnej mzdy + osobné odmeny + odmeny za inovatívny prístup

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu práve hľadáme uchádzača, ktorý bude zabezpečovať tieto úlohy:
- Participácia na tvorbe a realizácia digitálnej stratégie v súlade s obchodnými cieľmi
spoločnosti a jednotlivých oddelení
- Plánovať digitálne online kampane pre uvádzanie nových produktov na trh
- Aktívne využívať svoje znalosti sociálnych médií, údaje z web stránok, databáz a e-
commerce
- vyhodnocovať a analyzovať výsledky kampane, navrhovať nové riešenia a ďalšie kroky
- Správa wordpress stránok (content, grafika)
- Preklad wordpress stránok z AJ do SJ (ariens.com)
- Tvorba grafických materiálov
- Tvorba tlačových materiálov
- Tvorba PR článkov
- Správa Google produktov - Google My Business, Google Adwords, Google Analytics
- Správa sociálnych sietí - Facebook, Instagram, Youtube
- Participácia a príprava výstav
- Príprava reportov
- Správa online kampaní (google ppc, fb/ig, bannerové kampane)
- Správa a optimalizácia webu a microsites (Wordpress)
- Plnenie ad hoc úloh podľa zadania nadriadeného

- možnosť sebarealizácie
- práca v malej firme
- mobilný telefón + notebook aj na súkromné účely
- možnosť občasného home-officu
- pitný režim

V dôsledku časovej tiesne sa ozveme iba vybraným uchádzačom s pozvánkou na pracovný pohovor. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie životopisu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google AdSense - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google AdWords - Pokročilý
WordPress - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pozícii vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

hľadáme samostatného , kreatívneho človeka so zmyslom pre detail, ktorý dokáže samostatne riešiť zadané úlohy a aktívne komunikovať so zahraničnými dodávateľmi (anglický jazyk na komunikatívnej úrovni nutný, nemecký vítaný, nie však podmienkou). Pracovná pozícia je vhodná pre absolventa, ktorý má chuť realizovať svoje nápady a nebojí sa ich dotiahnuť do úspešného konca.

V UNIKONT SLOVAKIA sa zaoberáme predajom, distribúciou a servisom komunálnej techniky (HAKO, Multicar, a.i.), čistiacej techniky a profesionálnej záhradnej techniky (Ariens, AS-Motor).
Neustále rastieme a rozširujeme naše 3 hlavné divízie – komunálnu divíziu, ktorá rieši čistenie a údržbu exteriéru, divíziu čistoty, poskytujúcu riešenia pre vnútorné upratovanie, nakoniec divíziu záhradnej techniky. Naše pobočky môžete nájsť v Bratislave, Dubnici nad Váhom a Košiciach.
UNIKONT SLOVAKIA je dcérskou spoločnosťou českej spoločnosti UNIKONT GROUP.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4435964  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac