Obchodný zástupca čistiaca technika

UNIKONT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1 200 - 2 500 EUR/mesiacmzda je priamo úmerná od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoj obchodných aktivít v pridelenom regióne (západné Slovensko) - práca vyžaduje pravidelné cestovanie OMV a dodávkou
- vyhľadávanie nových zákazníkov a príprava ponúk pre nových a stálych zákazníkov
- jednanie s klientmi, upevňovanie a rozvíjanie vzťahov
- profesionálna prezentácia služieb a produktov spoločnosti
- príprava ponúk pre výberové konania a ich následná realizácia
- spolupráca s ostatnými členmi tímu na nadregionálnych ponukách
- spolupráca so servisným oddelením spoločnosti pri realizácii získaných zákaziek
- predvádzanie strojov u zákazníka
- správa databázy zákazníkov (CRM) a pravidelný reporting
- udržiavanie prehľadu o podobných službách a produktoch na trhu a konkurencii v regióne

- stabilná a prosperujúca spoločnosť
- motivačný systém finančného ohodnotenia
- služobné vozidlo, telefón, notebook
- flexibilná pracovná doba

Žiadame uchádzačov, aby si zvážili svoje reálne schopnosti a možnosti na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj a prenájom vnútornej čistiacej techniky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- ochota
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- obchodnícke a technické zručnosti
- schopnosť systematickej práce, definícia priorít
- logické, analytické a organizačné schopnosti
- teamová spolupráca a lojalita voči firme
- časová flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- potreba šoférovať dodávku pri rozvoze strojov

V UNIKONT SLOVAKIA sa zaoberáme predajom, distribúciou a servisom komunálnej techniky (HAKO, Multicar, a.i.), čistiacej techniky a profesionálnej záhradnej techniky (Ariens, AS-Motor).
Neustále rastieme a rozširujeme naše 3 hlavné divízie – komunálnu divíziu, ktorá rieši čistenie a údržbu exteriéru, divíziu čistoty, poskytujúcu riešenia pre vnútorné upratovanie, nakoniec divíziu záhradnej techniky. Naše pobočky môžete nájsť v Bratislave, Dubnici nad Váhom a Košiciach.
UNIKONT SLOVAKIA je dcérskou spoločnosťou českej spoločnosti UNIKONT GROUP.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3824166  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac