Hľadáme obchodného ducha (konzultant) - priemerný plat 2500€, náborový príspevok 350€

Škola obchodovania

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Od 1 400 EUR/mesiacPrvé tri mesiace fix 1250 eur + provízie a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Vedieť sa dohodnúť a predať - to nevie každý.

​Náš nový ​OBCHODNÝ KONZULTANT by to ale vedieť mal.

​Sme Škola obchodovania - stredne veľká spoločnosť z Bratislavy plná šikovných a schopných ľudí, ktorá rýchlo rastie. Vieme, kedy a kam vhodne investovať - a účíme to aj našich klientov.

​Hľadáme preto niekoho, kto vie rozprávať, samostatne myslieť - a chce zarobiť peniaze svojim klientom a sám sebe.

  • Čakajú Vás stretnutia, telefonáty, komunikácia s novými a súčasnými klientami - a trochu papierovania.
  • Nepotrebujete formálne vzdelanie ani prax v biznise, ale prirodzený záujem a inteligenciu, solidny prejav a profesionálne vystupovanie.
  • A tiež bystrú hlavu, komunikatívnosť a chuť uspieť.

Môžete si zarobiť aj 2500 EUR mesačne a strop je vďaka neobmedzeným províziam ešte ďalej.

Nemáte skúsenosti? Nebojte, všetko Vás naučíme.

Dohodnite si s nami stretnutie, tešíme sa na Vás!​

​Môžeme Vám ponúknuť množstvo benefitov:

  • angličtina
  • multisport karta
  • 30 dní dovolenky
  • teambuildingy v zahraniči
  • chillout office zóna
  • neobmedzená káva
  • mobil aj pre súkromné účelyale hlavne fajn práca, kolegovia, vzťahy aj prístup

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

UNIKA PROFIT spol. s r.o. a jej Škola obchodovania pomáha svojim klientom orientovať sa na finančných trhoch celého sveta. Začiatočníkom aj pokročilým ponúka svoje skúsenosti a odbornosť v obchodovaní s rôznymi finančnými nástrojmi. Pomáha tak pri zhodnocovaní finančných prostriedkov atraktívnym spôsobom v súčasnom rýchlo sa meniacom modernom svete.
ID: 4791165  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac