Programátor a operátor CNC obrábacieho centra

UNIDEX s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 1200 € do 1500 € NETTO mesačne!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- mechanické opracovanie obrobkov podľa technickej dokumentácie
- obsluha a základné programovanie CNC stroja (jazyk Heindenhain)
- zoradenie stroja

- stabilná a perspektívna práca v zahraničnej spoločnosti
- možnosť osobného a profesijného rastu
- nadštandardné ohodnotenie
- firemné benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: unidexpraca@gmail.com.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti UNIDEX spol. s r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z.z. .

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z.z. .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie/strojárske zameranie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť
- presnosť, dôslednosť, iniciatíva, schopnosť učiť sa
- znalosť nemeckého jazyka výhodou - nie podmienkou!
- prax výhodou

Pozícia je obsadzovaná pre súkromnú spoločnosť so zahraničnou účasťou, zaoberajúcou sa výrobou oceľových konštrukcií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hlavná 22
831 01 Bratislava 37
ID: 3025535   Dátum zverejnenia: 26.5.2017