Relationship Manager - Senior

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér UniCredit Fleet Management Slovakia

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálnou spoločnosťou nebankového financovania so silným finančným zázemím renomovanej európskej bankovej skupiny UniCredit.

Je jedným z popredných hráčov na domácom trhu, stabilne umiestneným v rámci vrcholných pozícií už vyše 20 rokov. Dnes sa môžete spoľahnúť na tím lízingových profesionálov s odbornými znalosťami domáceho finančného trhu, s podporou jednej z najväčších medzinárodných finančných sietí v Európe.

Činnosť spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. vrátane činnosti dcérskych a sesterských spoločností, je sústredená do štyroch ťažiskových oblastí – lízing osobných a úžitkových automobilov, lízing technológií a dopravných prostriedkov, lízing nehnuteľností a sprostredkovanie poistenia.

Pre našu dcérsku spoločnosť UniCredit Fleet Management hľadáme nového manažéra.

STAŇ SA SÚČASŤOU NÁŠHO TÍMU!

AKÁ BUDE VAŠA NÁPLŇ PRÁCE?

  • spolupráca s materskou bankou a jej firemnými bankármi
  • príprava ponúk pre výberové konania
  • koordinácia činností menšieho obchodného tímu
  • osobné aj telefonické rokovania s klientami a dodávateľmi
  • príprava podkladov pre interný schvaľovací proces
  • údržba a aktualizácia dát v rámci interného systému
  • tvorba a kontrola reportov pre interné potreby
  • práca s CRM a internými reportami

IDEÁLNY KANDIDÁT MÁ:

  • aspoň SŠ vzdelanie ideálne s ekonomickým zameraním
  • prax v autoleasingu alebo v oblasti predaja automobilov
  • prax na obchodne orientovanej pozícii
  • komunikačné a obchodné schopnosti na pokročilej úrovni
  • schopnosť viesť samostatne obchodné rokovania
  • samostatnosť a organizačné schopnosti
  • vodičský preukaz skupiny B
  • znalosť AJ na úrovni, aby bol schopný viesť obchodné rokovania
  • skúsenosť s vedením tímu je výhodou

ČO VÁM PONÚKAME?

  • zaujímavú prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • zaujímavý balík interných benefitov
  • príležitosť profesijného rastu

DALŠIE INFORMÁCIE:

nástup možný podľa dohody (ideálne ihneď)
pracovná zmluva na prvý rok na dobu určitú, neskôr možnosť zmeny na dobu neurčitú

CustomerCategory

obchod

fleet-obchod-sk

oddeleni-obchod

Podnikové stravovanie
Mobilný telefón
Vzdelávacie kurzy, školenia
Auto aj na súkromné účely
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Zdravotné voľno
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Občerstvenie na pracovisku
Notebook
Kafetéria

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov