Obchodný zástupca pre leasing - Trnava (živnosť)

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodník

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálnou spoločnosťou nebankového financovania so silným finančným zázemím renomovanej európskej bankovej skupiny UniCredit.

Je jedným z popredných hráčov na domácom trhu, stabilne umiestneným v rámci vrcholných pozícií už vyše 20 rokov. Dnes sa môžete spoľahnúť na tím lízingových profesionálov s odbornými znalosťami domáceho finančného trhu, s podporou jednej z najväčších medzinárodných finančných sietí v Európe.

Činnosť spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. vrátane činnosti dcérskych a sesterských spoločností, je sústredená do štyroch ťažiskových oblastí – lízing osobných a úžitkových automobilov, lízing technológií a dopravných prostriedkov, lízing nehnuteľností a sprostredkovanie poistenia.

Si skúsený/á vo svojom odbore a chceš využiť svoju doterajšiu prax, odovzdávať svoje vedomosti, ale tiež sa chceš aj niečo nové naučiť?

STAŇ SA SÚČASŤOU NÁŠHO TÍMU!

Aká bude Vaša náplň práce?

Naša budúca kolegyňa/ kolega bude mať zverenú konkrétnu oblasť - Trnava, v ktorej bude pre UniCredit Leasing Slovakia a.s. vykonávať tieto činnosti na ŽIVNOSTENSKÉ OPRÁVNENIE:
• Akvizičná činnosť, príprava a realizácia obchodných prípadov v segmentoch osobných automobilov, nákladných automobilov, poľnohospodárskej a stavebnej techniky.
• Prezentácia spoločnosti a jej produktov a služieb, udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s klientmi a dodávateľmi
• Príprava lízingových ponúk a zmluvných dokumentov pre uzavretie lízingových a poistných zmlúv
• Realizácia lízingových zmlúv a zodpovednosť za plnenie obchodného plánu

Čo pre túto prácu potrebujete?

• Minimálne stredoškolské vzdelanie
• Znalosť MS Office, Vodičský preukaz typu B
• Prax v oblasti predaja firemným zákazníkom, skúsenosti z oblasti lízingu výhodou
• Dynamická osobnosť so zmyslom pre dôslednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
• Vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
• Skúsenosti na finančnom trhu v oblasti leasingu, úverov a poistenia výhodou

Čo ponúkame?

• Atraktívne podmienky odmeňovania a provízií
• Pravidelná mesačná paušálna odmena vo výške 1500,-€
• Krytie základných výdavkov
• Pravidelná mesačná obratová provízia za uzatvorené lízingové a poistné zmluvy
• Kvartálne bonusy na základe plnenia stanovených cieľov
• K dispozícii kancelária, notebook, telefón

CustomerCategory

obchod

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov