1 000 EUR

Risk Manager/Schvaľovateľ Corporate Underwriting

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Celková mzda (brutto)
1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a. s. ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť! V súčasnej dobe hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Risk Manager/Schvaľovateľ Corporate Underwriting.

Aká bude Vaša náplň práce?

Zodpovednosť za včasné a vecne správne spracovanie žiadostí o financovanie vrátane:
• posúdenia bonity klienta, spracovávanie finančných analýzy, komentár k bonite
• posúdenia zabezpečovacích inštrumentov,
• posúdenia primeranosti základných podmienok financovania
• kontrola vypracovanej analýzy
• vyhodnocovanie kvalitatívnych informácii
• stanovenie interného ratingu

Spracovanie stanovísk k návrhom financovania pre príslušné schvaľovacie úrovne, rozhodovanie návrhov v rámci pridelenej osobnej schvaľovacej kompetencie
 - spracovania odporúčaní pre schválenie alebo zamietnutie žiadosti, príp. rozhodnutia o žiadosti vo vlastnej schvaľovacej kompetencii s dôrazom na minimalizovanie rizika a zamedzenie vzniku strát pre spoločnosť, v slovenskom a anglickom jazyku pre vyšší stupeň schvaľovacej kompetencie (na lokálnej a skupinovej úrovni)

Spolupráca pri vzdelávaní v rámci oddelení i pre obchodné miesta (napr. účasť na školenia obchodných miest)

Ideálny kandidát má:

Požadované vzdelanie: SŠ/VŠ
Dĺžka a zameranie praxe: SŠ a 4 roky praxe/VŠ a 3 roky praxe
Odborná kvalifikácia a prax: Znalosť účtovníctva a hospodárskych výkazov, finančná analýza
Jazykové znalosti: AJ pokročilý
IT znalosti: MS Office, MS Excel - pokročilý
Ostatné požiadavky:
• Vodičské oprávnenie typ B
• Dobrá znalosť špecifík jednotlivých segmentov trhu

Čo Vám ponúkame?

•Zázemie silnej a renomovanej spoločnosti so zahraničným kapitálom
• Zaujímavú a rôznorodú prácu v príjemnom prostredí
• Prácu v priateľskom kolektíve
• Možnosť profesijného rozvoja a výrazný priestor pre sebarealizáciu
• Cafeteria systém, 5 dní sick-days, narodeninové voľno, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, zvýhodnené produkty UniCredit, kurzy cudzieho jazyka, ponuka rôznorodých miniworkshopov

Základná zložka mzdy (brutto)

Ponúkame skrátený 30 hod./týždenný úväzok pri mzde od 1000 EUR

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 EUR/mesiac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Šancová 1/A
814 99 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Jančulová
Tel.: +421259271453
E-mail: poslať životopis
ID: 3737228   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR/mesiac