Manažér oddelenia vnútornej kontroly a monitoringu

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť UniCredit Leasing ponúka zaujímavú príležitosť kariérneho rastu! V súčasnej dobe hľadáme nového skúseného kolegu / kolegyňu na pozíciu Manažér oddelenia vnútornej kontroly a monitoringu.

AKÉ BUDÚ VAŠE KĽÚČOVÉ ZODPOVEDNOSTI?

- Vedenie a koordinácia činností česko-slovenského tímu vnútornej kontroly s cieľom podpory predstavenstva a CEO.
- Kontrola dodržiavania vnútorných predpisov spoločnosti.
- Analytická činnosť so zameraním na podvodné správanie voči našej spoločnosti.
- Preverovanie nastavenia procesov za účelom odstránenia slabých miest.
- Preverovanie nastavenia vnútorného kontrolného systému spoločnosti.
- Kontrola a monitorovanie procesov a systémov spoločnosti v oblasti spotrebiteľských úverov.
- Vyhľadávanie a spätná kontrola dát – „data mining“
- Zber a vyhodnocovanie dát za účelom následnej kontrolnej činnosti.
- Vypracovávanie pravidelných reportov k vykonávaným kontrolným činnostiam.

IDEÁLNY KANDIDÁT:

- Má vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa + najmenej 3ročná prax v oblasti bankovníctva alebo inej finančnej oblasti alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou + najmenej 5ročná prax v bankovníctve alebo inej finančnej oblasti.
- Má preukázateľné skúsenosti na pozícii, ktorá súvisí s obsahom práce uvedenej vyššie.
- Splňuje zákonné podmienky pre pozíciu - bezúhonnosť a dôveryhodnosť (nepôsobil vo funkciách u veriteľov, kde bol návrh na konkurz, úpadok apod.)
- Má veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti.
- Má zodpovedný prístup a zmysel pre presnosť a dodržiavanie pravidiel, predpisov.
- Má angličtinu na úrovni schopnosti viesť obchodné jednanie.
- Má dobrú znalosť MS Office (solídna znalosť Excelu).
- Má vodičský preukaz skupiny B.

ČO ĎALŠIE VÁM PONÚKAME MY?

- Ponúkame stabilné prostredie medzinárodnej spoločnosti.
- Možnosť rozvoja - interné a externé odborné vzdelávanie, zaistíme Vám školenie v oblasti rozvoja mäkkých a manažérskych zručností.
- Ponúkame zdravotné voľno v rozsahu až 6 dní, narodeninové voľno a ďalšie benefity.
- Prispievame na stravné lístky a doplnkové dôchodkové sporenie.
- Zamestnanci majú možnosť čerpať služby z cafeterie (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
- Mzda min. 2.400 EUR / mesačne

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3388763  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2400 EUR/mesiac