Obchodný zástupca pre leasing strojov a dopravnej techniky Trnava

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre zverenú oblasť TRNAVA budeš:
• Aktívne vyhľadávať nových zákazníkov, ktorým budeš prezentovať naše produkty v oblasti strojov, technológií a dopravnej techniky
• Budovať si s klientami dlhodobé vzťahy; ponúkať im produkty a služby, ktoré majú zmysel a odpovedajú ich potrebám
• Realizovať obchodné prípady od vypracovania ponuky až po podpis zmluvnej dokumentácie

Prečo sa Ti bude u nás páčiť?
• Ponúkame motivujúce pracovné ohodnotenie
• Prácu s produktmi, ktoré sú jednoduché a ľahko pochopiteľné
• Zaujímavé produktové a aj soft skills školenia

Čo získaš?
• Pravidelnú mesačnú odmenu vo výške 1000 ,- €
• Zaujímavé provízie za uzatvorené leasingové a poistné zmluvy
• Pri splnení nastavených cieľov získaš kvartálne bonusy
• Moderne vybavenú kanceláriu, kvalitný notebook a mobilný telefón
• Pravidelné teambuildingové stretnutia, Vianočná párty a iné zaujímavé podujatia počas celého roka
• Zázemie veľkej a silnej leasingovej spoločnosti so stabilným postavením na trhu doma aj v zahraničí

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície a lokalitu, o ktorú sa uchádzate. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie VÝHODOU

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo je nevyhnutné na to, aby si sa stal úspešným Obchodným zástupcom?
• Záujem pracovať na ŽIVNOSŤ
• Dosiahnuté úplné stredoškolské vzdelanie, ekonomického zamerania VÝHODOU
• Vodičský preukaz typu B, AKTÍVNY VODIČ
• Prax v aktívnom obchode PODMIENKOU
• Skúsenosti v oblasti leasingu, príp. v banke VÝHODOU
• Veľmi dobrá znalosť MS Office

Ďalej očakávame človeka, ktorého osobnostnými kvalitami sú:
• Profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť
• Primerané sebavedomie a odolnosť voči stresu
• Vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný prístup k práci
• Orientácia na dosahovanie cieľov
• Prozákaznícka orientácia
• Ochota a schopnosť učiť sa nové veci

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2835424  Dátum zverejnenia: 28.3.2018