Špecialist(k)a SMART Banking

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Želetavská 1525, Praha 4-Michle, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veríte v digitálnu budúcnosť? Baví vás práca s mobilnými aplikáciami a chcete ich ďalej rozvíjať v medzinárodnom prostredí silnej bankovej skupiny? Potom možno hľadáme práve vás! Chceme posilniť náš rýchlo rastúci tím o kolegu, ktorý bude spolu s nami vytvárať budúcnosť našej digitálnej banky.

Hľadáme pozíciu v Prahe alebo Bratislave, uchádzač musí ovládať slovenčinu.

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
- Vyvíjať našu mobilnú aplikáciu Smart Banking a navrhovať vylepšenia pre našich klientov na Slovensku.
- Testovať a optimalizovať Smart Banking UX/UI na základe analytických údajov
- Pomôžeš nám s marketingom, predajom a inováciami - skrátka, spoločne dostaneme Smart Banking do sveta
- Spolupracovať s CRM a vyhodnocovať úspešnosť kampaní
- Analyzovať správanie našich klientov a ponúkať im správne produkty v správny čas, a to všetko v digitálnom multikanálovom prostredí
- spolupracovať s digitálnymi expertmi našej skupiny z rôznych krajín v agilnom projektovom prostredí

PONÚKAME VÁM:
- PRÍLEŽITOSŤ stať sa expertom v najdynamickejšie sa rozvíjajúcej oblasti moderného bankovníctva
- možnosť uplatniť vlastné nápady a inovácie
- spoluprácu na MEDZINÁRODNÝCH projektoch v rámci skupiny UniCredit a zdieľanie know-how
- Príležitosť mať skutočný nadrezortný pohľad a riadiť BUDÚCNOSŤ BANKY
- PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA - 3 dni v týždni práca na diaľku, voľno na narodeniny, sick days + 4 dni na regeneráciu, 5 týždňov dovolenky, viac ako 20 000 benefitov plus body na šport, kultúru, vzdelávanie a ďalšie aktivity podľa vlastného výberu a čím dlhšie u nás zostanete, tým viac bodov získate
- DIVERZITA NÁS SPOJUJE - možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch na celom svete a v medzinárodnom meradle
- PONÚKAME ŠIROKÚ ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVÍT - Získajte skúsenosti v celej banke (a prípadne aj v zahraničí) a učte sa od odborníkov a skúsených manažérov v tíme (rotácia/mentoring). Zvyšovanie vlastnej kvalifikácie v atraktívnom prostredí, programy pre talentovaných a budúcich manažérov.
- Sme tím - Organizujeme podujatia pre našich zamestnancov (off-sites, športové hry, vianočný večierok).

VÍTANÉ SKÚSENOSTI:
- Skúsenosti s prácou s mobilnou aplikáciou sú výhodou
- Aktívna znalosť angličtiny - bez nej sa nezaobídete
- Aktívna znalosť Excelu
- Všetko ostatné je bonus: skúsenosti s testovaním (JIRA), vývojom, marketingom, koordináciou projektov alebo skúsenosti priamo z banky ti pomôžu
- Poznáš digitálne technológie, takže ťa neprekvapí, že nejde o stereotypnú prácu - zmeny a inovácie sú na dennom poriadku, takže sa musíš vedieť prispôsobiť
- Dokážete pracovať samostatne aj v tíme
- Dokážete sa vcítiť do zákazníka a skúsenosti v oblasti zákazníckej skúsenosti sú výhodou

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Dudášová
Tel.: 918861194
E-mail: poslať životopis