Produktový špecialista pre RET II

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Šancová 112 Parking, Šancová, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme oddelenie Protection (Bankopoistenie) a staráme sa o vývoj produktov, zúčastňujeme sa zaujímavých projektov a prichádzame s novými riešeniami, ktoré ovplyvňujú ponuku našich produktov. Pokiaľ viete, ako sa orientovať v dátach, nezľaknete sa prezentácie v angličtine a máte predstavu o svete poistenia, budeme sa tešiť na stretnutie s Vami. Dôležitý je pre nás náboj a chuť spolupracovať a podieľať sa na produktovom riadení a byť kľúčovou osobou v rozvíjaní vzťahu s dôležitým obchodným partnerom.

Čomu sa budete venovať?

  • Tvorbe nových produktov a zlepšovaniu tých, ktoré už máme
  • Komunikácii s retailovou sieťou, zberu podnetov
  • Monitoringu konkurencie, sledovaniu cien a poplatkov, sledovaniu legislatívnych zmien
  • Vytváraniu dlhodobej stratégie produktov a riadeniu ich životníéo cyklu, pravidelnej observácii výsledkov
  • Návrhom nových riešení a ich integrácií do súčasných prostredí, vytváraniu zadaní pre jednotlivé útvary obchodného partnera, súčinnosť pri testovaní
  • Cenotvorbe
  • Tvorbe marketingových materiálov pre podporu predaja
  • Participácii na bankových projektoch

Hľadáme človeka ktorý má:

  • Znalosť bankopoistných produktov
  • Schopnosť orientovať sa vo finančných výkazoch
  • Prax v oblasti poisťovníctva je veľkou výhodou
  • Analytické schopnosti
  • Obchodné zmýšľanie, orientáciu na zákazníka (interného aj externého)
  • Výborné komunikačné zručnosti, schopnosť prezentovať
  • Znalosť práce s MS Office – práca s dátami a reporty sú na dennej báze, minimálna znaosť na úrovni kontingenčných tabuliek
  • Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni (potreba aktívnej komunikácie)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov