Chcete sa stať relationship managerom pre firemných klientov? Hľadáme Vás do Trnavy !

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Štefánikova 188/48, Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Trnave hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Relationship manager for Small Enterprises. Sedíme priamo na Štefánikovej a staráme sa o firemných klientov s tržbami nad 1 Mil EUR bez produktových obmedzení. Každý deň bude vyzerať inak, a nemyslíme tým to, či robíš z domu alebo z kancelárie. Budeš mať naozaj pestré portfolio klientov z rôznych odvetví. Ráno možno budeš chodiť s prilbou po stavbe a poobede budeš piť kávu s klientom, ktorý Ti bude hovoriť o novej výrobnej linke. Aby sme Ťa neklamali, určite prídu aj náročné dni, ale aj to patrí k tejto práci. Nebudeš na to sám, čaká na Teba tím ľudí, ktorý ochotne pomôže, budeš mať buddyho a super lídra nad sebou.

Čo bude tvoja pracovná náplň ?

  • Dostaneš vlastné portfólio klientov, o ktoré sa budeš starať.
  • Budeš pre klienta partner, či už mu odovzdáš novú kartu, alebo s ním podpíšeš miliónovú zmluvu. Proste budeš tu pre klienta.
  • Budeš pracovať v tíme, v ktorom má každý svoju rolu. Ty, account officer a úverový špecialista budete často vymýšľať, ako sa veci dajú, nie prečo to nejde.
  • Sme banka, čiže v rámci tvojho pracovného času sa budeš musieť venovať aj administratívnym veciam. Ale to vieš urobiť aj z domu.

Čo pre túto prácu potrebuješ?

  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania ( môžeš by aj študent posledného ročníka alebo externista )
  • Predošlá prax na pozícií trainee v banke, brigádnická skúsenosť v rámci bankového sektora alebo prax počas školy v audítorských či poradenských spoločnostiach
  • Tvojím plusom môže byť aj prax na retailovej pozícií, špeciálne ak si pracoval s podnikateľmi
  • Mal by si mať prehľad v bankových produktoch
  • Byť aktívny vodič, aby si mohol navštevovať klientov
  • Mať základné znalosti z finančnej analýzy. Nemusíš mať účtovnícke znalosti, stačí, že máš základy a vieš na nich v praxi ďalej stavať
  • Angličtinu aspoň na úrovni B1
  • MS Office - užívateľsky solídna znalosť

Čo Ti môžeme ponúknuť?

   Chceme, aby si sa u nás mal dobre, a to nie je fráza. Okrem bežnej dovolenky Ti ponúkame 4 dni na regeneráciu a 6 sick days, ak sa nebudeš cítiť fit. Na Tvoje narodeniny môžeš ostať doma tiež. Keď sa rozhodneš riešiť bývanie, dostaneš bezkonkurenčné podmienky. Takýmto benefitom vieš ušetriť mesačne aj pár stoviek.

   Účet zadarmo je samozrejmosť, 100 % stravné v hodnote 5,90 EUR tiež. Po skúšobnej dobe dostaneš prístup do Cafeterie, tam Ti dáme každý mesiac 45 EUR a minieš ich ako uznáš za vhodné. Vieme pomôcť aj v ťažších životných situáciach, či už voľnom, alebo príspevkom.

   Home office je u nás štandard, s tvojím manažérom sa dohodneš na pravidlách jeho využívania tak, aby ste boli obaja spokojní. Každý má notebook a mobil. Pracovať môžeš začať medzi 7 a 9 ráno, je to na tebe - pracovná doba je pohyblivá.

Organizujeme vianočný večierok, športové hry a rôzne iné podujatia, takže nuda u nás určite nebude.

Ak hľadáš aj niečo viac, tak máme aj možnosť mentoringu skúsenými manažérmi a možnosť rotácií v banke.

Tvoja mzda začína na sume 1650 EUR pri plnom úväzku, avšak finálna suma môže byť aj vyššia.

Pozícia je aktuálne na zastupovanie našej kolegyne na materskej dovolenke, ale ak si šikovný, určite Ťa nenecháme odísť.

V UniCredit Bank budujeme budúcnosť, ktorá je skutočne digitálna

  • Začíname už s výberovým konaním - prvým kolom pohovoru vás prevedie náborový chatbot
  • S chatbotom vás čaká skutočne férový rozhovor, všetky informácie prevádza na jednotky a nuly
  • Na pohovor potrebujete asi 20 minút, do emailu vám po odoslaní životopisu prídu inštrukcie s odkazom, ktorý môžete otvoriť z počítača, tabletu aj telefónu
  • So smart náborom sme na slovenskom trhu prvý, využite teda príležitosť ísť s trendmi - a skúste si výberové konanie budúcnosti!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov