Brigáda: administratívna podpora na právne oddelenie

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Šancová 112 Parking, Šancová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa aj Ty niečo naučiť?

Kolegovia z právneho oddelenia, konkrétne z oddelenia Corporate Workout, tzn. právného vymáhania úverov, si hľadajú k sebe do (super) tímu študenta práva, ktorý by im pomohol a trošku ich odbremenil od dennej administratívy a popri tom sa aj niečo naučil :)

Prečo pracovať pre nás?

  • Pretože chceš pracovať vo fajn tíme,
  • pretože môžeš získať skúsenosti na nezaplatenie a využiť možnosť nahliadnuť, ako to u nás funguje,
  • pretože chceš VIAC a u nás to nájdeš.

Čomu by si sa venoval/a?

  • Právna výpomoc na oddelení Workout,
  • skenovanie dokumentov do eArchívu,
  • príprava a tlač rôznych dokumentov, ich zakladanie,
  • zabezpečovanie prihlášok do rôznych právnych konaní a vypracovanie jednoduchších právnych dokumentov,
  • v prípade potreby návšteva úradov,
  • prípadne ďalšie činnosti (podľa schopností a šikovnosti).

Aký/aká by si mal/a byť?

  • Študent{ka Právnickej fakulty,
  • aktívny záujem o právo a legislatívu,
  • záujem o sebarozvoj,
  • proaktívny prístup.

Čo ponúkame:

  • Zmlúvu na DoBPŠ nebo DVP,
  • prácu cca na 20 hodín týždenne,
  • termín nástupu ASAP,
  • dlhodobú brigádu.

Odmena: 4,5 EUR na hodinu

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4574687  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.