Špecialist(k)a obchodného plánovania

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Šancová 110, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás na pozícii čaká?

  • Práca v skúsenom a zohranom tíme cca 10 kolegov v Česku a na Slovensku, ochotnom zdieľať informácie a prijímať vaše znalosti a skúsenosti.
  • Práca s dátami a číslami s väzbou na riadenie obchodnej výkonnosti divízie a podporu vedenia v správnom rozhodovaní.
  • Príprava a vývoj reportov a analýz pre lokálny a skupinový manažment.
  • Komunikácia naprieč retailovou distribučnou sieťou pri tvorbe a vyhodnocovaní obchodných cieľov.

Koho hľadáme?

  • Radi pracujete s číslami a vidíte v nich business súvislosti?
  • Ovládate MS Excel na úrovni kontingenčných tabuliek a chcete sa ďalej v tomto smere rozvíjať a znalosti uplatniť?
  • Máte záujem sa naučiť SQL alebo SAS a chcete ich používať a ďalej zdokonaľovať?
  • Máte aspoň základné znalosti bankových produktov z pohľadu ich vplyvu do výnosov a profitability banky?
  • Viete sa sami rozhodovať a organizovať svoju prácu, zároveň ale viete fungovať ako súčasť tímu?
  • Hovoríte anglicky tak, aby ste mohli komunikovať a riešiť pracovné témy s kolegami zo skupiny?

Čo ponúkáme:

  • 30 dní voľna - 25 dní dovolenky, 4 dni na regeneráciu a 1 deň narodeninového voľna.
  • Skutočne výhodnú hypotéku, účet zadarmo a ďalšie zvýhodnené bankové produkty.
  • 100 % preplatené stravné lístky v hodnote 5,90€
  • Po skúšobnej dobe 45 € mesačne do Cafeterie, ktorú môžete využívať podľa vlastného uváženia (penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity atd.)
  • Mzda od 1100 EUR/mesiac (finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúsenosti kandidáta)
  • Ročný bonus
  • Kompletné zaškolenie a adaptačné obdobie, kedy si osvojíte všetko potrebné
  • Prácu pod vedením skúseného manažéra
  • Možnost občasného home-office.

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov