Relationship manager, Real Estate - Bratislava

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Šancová 110, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti z korporátneho bankovníctva a radi by ste sa viac špecializovali v oblasti financovania nehnuteľností, príp. už v tejto oblasti pracujete? Radi sa o vás dozvieme viac!

Ideálny kandidát:

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie ideálne obchodného/ekonomického smeru
  • Skúsenosti v oblasti korporátneho bankovníctva, na obchodnej pozícii výhodou
  • Orientovať sa v bankových produktoch – predovšetkým úverových produktoch
  • Mať koncepčné a analytické myslenie v krvi a vedieť sa dobre orientovať vo finančných výkazoch
  • Orientovať a na trhu komerčných nehnuteľností na Slovensku je veľkou výhodou
  • Pociťovať v sebe obchodného duch a mať ťah na bránku
  • Mať chuť proaktívne pristupovať k riešeniu úloh
  • Záujem o spoluprácu naprieč rôznymi oddeleniami
  • Veľmi dobrá znalosť MS Office
  • Ovládať anglický jazyk na pokročilej úrovni

Náplň práce:

  • Bude vám pridelené kvalitné portfólio klientov v oblasti real a vašou úlohou bude rozvíjať vzťahy s klientmi a vyhľadávať nové príležitosti na trhu
  • Naučíte sa navrhovať individuálnu štruktúru financovania a pripravovať indikatívne ponuky na financovanie v tejto oblasti
  • Využijete svoje negociačné schopnosti pri vyjednávaní podmienok financovania s klientmi
  • Spolu s úverovým analytikom budete pripravovať finančnú analýzu projektov z oblasti komerčných nehnuteľností a spracovávať úverové návrhy
  • Využijete vašich organizačných schopností k efektívnej koordinácii všetkých navažujúcich procesov v rámci banky s cieľom získať potrebné schválenia pre poskytovanie financovania; budete spolupracovať s oddelením riadenia rizika, s externými právnikmi, externým projektovým monitoringom
  • Zúžitkujete váš zmysel pre obchodné príležitosti v rámci vášho portfólia klientov
  • Môžete sa realizovať a zaujímať o trh s nehnuteľnosťami
  • Budete mať v rukách prípravu a uzatvorenie zmluvnej dokumentácie a evidenciu klientov podľa stanovených interných pravidiel a predpisov

Čo vám môžeme ponúknuť?

  • 30 dní voľna - 25 dní dovolenky, 4 dni na regeneráciu a 1 deň narodeninového voľna.
  • Skutočne výhodnú hypotéku, účet zadarmo a ďalšie zvýhodnené bankové produkty.
  • 100 % preplatené stravné lístky v hodnote 5,90€.
  • Po skúšobnej dobe 45 € mesačne do Cafeterie, ktorú môžete využívať podľa vlastného uváženia (penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity atd.)
  • Získať skúsenosti v rámci celej banky (a prípadne aj v zahraničí) a učiť sa od odborníkov a skúsených manažérov v tíme (rotácia/mentoring).
  • Vianočný večierok, podujatia pre zamestnancov, športové zápasy atď.
  • Možnosť home-office.
  • Mzdu od 2.200 EUR/mesiac (finálna suma môže byť vyššia, v závislosti od skúseností kandidáta)

 V UniCredit Bank budujeme budúcnosť, ktorá je skutočne digitálna

  • Začíname už s výberovým konaním - prvým kolom pohovoru vás prevedie náborový chatbot
  • S chatbotom vás čaká skutočne férový rozhovor, všetky informácie prevádza na jednotky a nuly
  • Na pohovor potrebujete asi 20 minút, do emailu vám po odoslaní životopisu prídu inštrukcie s odkazom, ktorý môžete otvoriť z počítača, tabletu aj telefónu

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov