BRIGÁDA: Administratívna výpomoc v banke na 3 mesiace - Bratislava

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Šancová 110, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V UniCredit robíme to, na čom záleží. Sme silná európska banka s 25 miliónmi klientov po celom svete. Spája nás priateľská atmosféra, ľudský prístup a chuť byť najlepší v odbore a o krok pred ostatnými. Klient je pre nás na prvom mieste, preto zamestnávame talentovaných zamestnancov, ktorí poskytujú našim klientom tú najlepšiu starostlivosť.

Aká je náplň práce:

  • Jednoduchá administratívna činnosť (kontrola a aktualizácia dát)

Koho ideálne hľadáme?

  • Kolegu, alebo Kolegyňu s pozitívnym prístupom k práci (samostatnosť a dôslednosť je výhodou)
  • Kandidát/ka by mal/a ovládať prácu s PC (postačuje bežná užívateľská znalosť)
  • Práca je vhodná pre rodičov na/po materskej dovolenke alebo študentov VŠ.
  • Pracovná doba je flexibilná (min. 15 hod. prac. týždeň)

Čo ponúkame?

  • Stabilnú brigádu v nadnárodnej korporácií s kompletným zaškoľovacím procesom
  • Pracovnú pozíciu od Decembra 2022 -  minimálne do Marca 2023
  • Príjemný, priateľský a ochotný kolektív
  • Mzdu od 5€ / hod.

Tešíme sa na spoluprácu

Team UniCredit Bank

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov