Klientsky/a poradca/poradkyňa - Nitra

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Štefánikova trieda 7/13, Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KLIENTSKY/A PORADCA/KYŇA U NÁS:

  • Budete v kontakte s novými ľuďmi a pomáhať im riešiť ich finančnú situáciu
  • Počas jednania s klientom budete zisťovať, odporúčať a radiť klientovi a vďaka Vašim znalostiam im ponúknete najvýhodnejšie riešenie ich potrieb
  • Budete pomáhať klientom vyznať sa v bankových produktoch; ukážete im, ako pracovať s internet bankingom a smart bankingom
  • Budete zodpovedať za pokladničné operácie (príjem a výdaj hotovosti, zmenárenská činnosť)
  • Vybavíte administratívu, spojenú so servisom klientov

ČO PONÚKAME:

  • Mzdu od 950 EUR/mesiac (finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúsenosti kandidáta) a variabilnú zložku v závislosti od výkonu
  • Kompletné zaškolenie a adaptačné obdobie, kedy si osvojíte všetko potrebné
  • Prácu pod vedením skúseného manažéra
  • Fixné mzdové ohodnotenie a variabilnú časť podľa Vašich obchodných výsledkov
  • 25 dní dovolenky
  • 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke
  • Deň voľna na vlastné narodeniny
  • Budete mať možnosť využiť zvýhodnené produkty banky
  • Zľavy u firemných partnerov
  • Príspevok na stravovanie a plus 1040€ ročne z našej cafetérie, ktoré budete môcť využiť na celú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/ cestovanie, zdravie, relaxáciu, masáže, kúpeľné pobyty)

IDEÁLNY KANDIDÁT/KA MÁ:

  • Vedieť komunikovať s klientmi tak, aby sa u nás cítili príjemne
  • Nebáť sa výziev a ísť si za svojim
  • Základné know-how o bankových produktoch
  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Angličtina výhodou
  • Chuť veľa sa učiť a nebáť sa predaja a práce s hotovosťou
  • Mať základné analytické myslenie a počítačové zručnosti (MS Word, MS Excel)
  • Privítame predchádzajúce skúsenosti s bankovníctvom

V UniCredit Bank budujeme budúcnosť, ktorá je skutočne digitálna

  • Začíname už s výberovým konaním - prvým kolom pohovoru vás prevedie náborový chatbot
  • S chatbotom vás čaká skutočne férový rozhovor, všetky informácie prevádza na jednotky a nuly
  • Na pohovor potrebujete asi 20 minút, do emailu vám po odoslaní životopisu prídu inštrukcie s odkazom, ktorý môžete otvoriť z počítača, tabletu aj telefónu
  • So smart náborom sme na slovenskom trhu prvý, využite teda príležitosť ísť s trendmi - a skúste si výberové konanie budúcnosti!

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov