Senior Relationship manažér/ka pre stredne veľké spoločnosti, Zvolen

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Námestie SNP 96/50, Zvolen
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Relationship manažér pre stredne veľké podniky (SME/MID). V našom tíme sa staráme o firemných klientov s tržbami typicky nad 1 Mil EUR bez produktových obmedzení. Váš profesionálny záber nebude limitovaný iba na korporátne financovanie, s podporou špecialistov využijete aj skúsenosti s financovaním nehnuteľností, projektovým financovaním alebo obchodným financovaním. Náš tím je veľmi flexibilný, priateľský a ochotný pomôcť novému kolegovi. Hľadáme človeka, ktorý k nám ľudsky zapadne, avšak musí mať skúsenosť s korporátnym bankovníctvom prípadne aj z nižšieho segmentu, byť samostatný, mať chuť učiť sa nové veci a dorozumieť sa v angličtine. Ak to chceš skúsiť, je ten správny čas!

Vašou náplňou práce bude:

  • Držať sa hesla „client first“, čiže vždy sa klientovi snažiť pomôcť v rôznych situáciách, snažiť sa pochopiť jeho business model a potreby v daný okamih. Budovať si s klientom dlhodobý vzťah založený na dôvere.
  • Snaha nielen o udržovanie svojho portfólia, ale aj o jeho rast, a to navštevovaním akvizičných klientov z vlastnej iniciatívy.
  • Byť samostatný, zodpovedný a mať snahu učiť sa nové veci. V našom teame je šanca stretnúť sa s klientami z rôznych odvetví, od agra cez výrobné spoločnosti až po developerov. Vyjednávanie s klientami, snaha o win - win riešenie. Na svojej pozícií máte možnosť ovplyvniť štruktúru ako aj cenotvorbu transakcií. Na to je nutné mať svoj názor podložený argumentami a nebáť sa ich využiť. Vždy budete mať na blízku pomoc svojho manažéra ako aj ostatné útvary banky či skupiny Unicredit.
  • Úkonom ako podpis zmlúv, či monitorovanie svojho portfólia sa nevyhnete. Máme však administratívnu podporu šikovných kolegýň, takže svoj čas máte šancu venovať klientom, nie administratíve.

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • Ukončené SŠ s maturitou.
  • Minimálne 2 roky  bankovej praxe v korporátnom segmente.
  • Znalosť  korporátnych bankových produktov (platobný styk, depozitné aj úverové produkty).
  • Znalosť účtovníctva a finančnej analýzy.
  • Angličtina aspoň na úrovni B1.
  • MS Office - užívateľsky solídna znalosť Excel.
  • Znalosť podnikateľského prostredia v regióne nie je podmienkou, je však veľkou výhodou.

Čo vám môžeme ponúknuť?

  • 30 dní voľna - 25 dní dovolenky, 4 dni na regeneráciu a 1 deň narodeninového voľna.
  • Skutočne výhodnú hypotéku, účet zadarmo a ďalšie zvýhodnené bankové produkty.
  • 100 % preplatené stravné lístky v hodnote 5,30€.
  • Po skúšobnej dobe 45 € mesačne do Cafeterie, ktorú môžete využívať podľa vlastného uváženia (penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity atd.)
  • Získať skúsenosti v rámci celej banky (a prípadne aj v zahraničí) a učiť sa od odborníkov a skúsených manažérov v tíme (rotácia/mentoring).
  • Vianočný večierok, podujatia pre zamestnancov, športové zápasy atď.
  • Možnosť home-office.
  • Mzdu od 1800 EUR/mesiac (finálna suma môže byť vyššia, v závislosti od skúseností kandidáta)

 V UniCredit Bank budujeme budúcnosť, ktorá je skutočne digitálna

  • Začíname už s výberovým konaním - prvým kolom pohovoru vás prevedie náborový chatbot
  • S chatbotom vás čaká skutočne férový rozhovor, všetky informácie prevádza na jednotky a nuly
  • Na pohovor potrebujete asi 20 minút, do emailu vám po odoslaní životopisu prídu inštrukcie s odkazom, ktorý môžete otvoriť z počítača, tabletu aj telefónu

So smart náborom sme na slovenskom trhu prvý, využite teda príležitosť ísť s trendmi - a skúste si výberové konanie budúcnosti!

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov