Hľadáme študenta/ku so záujmom o korporátne bankovníctvo

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Štefánikova 188/48, Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom/študentkou 4. alebo 5.teho ročníka a chcel/a by si naštartovať svoju kariéru už teraz? Poď sa presadiť v korporátnom bankovníctve.

Spoznáš ako funguje banka zvnútra, spoznáš bankové procesy a naučíš sa komunikovať so zákazníkmi, ako fungujú bankové záruky a akreditívy.

Učiť sa budeš od skúsených Relationship Manažérov a Úverových analytikov, ktorí sa tešia, že budú môcť odovzdať svoje znalosti a skúsenosti novej krvi a keď budeš šikovný/šikovná, nebudeme sa brániť i ďalšej spolupráci. U nás nebudeš iba administratívnou podporou, ale budeš mať možnosť sa podieľať na skutočných obchodných prípadoch a tvoja práca bude ocenená slovne i finančne.

Miesto výkonu práce: Trnava

Čo sa pre teba chystá?

  • Budeš sa učiť od špecialistov v obore, pridelíme ti buddyho, ktorý tu bude pre teba vždy keď budeš potrebovať poradiť
  • Budeš sa podieľať na príprave analýz obchodných výsledkov, reportov, štatistík a spolupracovať na finančnej analýze firemných klientov banky
  • Naučíš sa pracovať s našimi programami a nástrojmi, do všetkého ťa zasvätíme
  • Stretneme sa na spoločných poradách, kde budeš mať možnosť prezentovať a prichádzať s vlastnými nápadmi

 Čo by si mal vedieť a spĺňať?

  • Zvládaš komunikatívnu angličtinu
  • Si zodpovedný/á, nebojíš sa rozvoja a máš inovatívny prístup
  • Hľadáš dlhodobú spoluprácu s možnosťou do budúcna nástupiť do pracovného pomeru
  • Znalosť práce v MS Office
  • Dôkladnosť, štrukturovanosť, komunikatívnosť a zameranie na zákazníka
  • Máš možnosť skĺbiť štúdium s praxou (časová flexibilita 20h/týždenne)

Čo ti ponúkame?

  • Finančné ohodnotenie podľa skúseností
  • Čakajú ťa ďalšie rozvojové activity “on the job”
  • Vyskúšaš si spoluprácu s rôznymi oddeleniami v korporátnom bankovníctve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4333188  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.