Úverový/á analytik/čka pre korporátnych klientov

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Námestie SNP 96/50, Zvolen
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíte sa práce s číslami a taká analýza je pre Vás skôr koníčkom? Vyznáte sa vo finančných výkazoch a pojmy z účtovníctva Vám nie sú cudzie? Vitajte, ste na správnom mieste Miesto výkonu práce: Zvolen

 Nudiť sa určite nebudete:

*Dostanete vlastné zverené úverové portfólio klientov, ktoré budete spravovať

*Budete vypracovávať finančné analýzy a posudzovať bonitu spoločností na základe účtovných výkazov a ďalších dostupných informácií

*Naučíte sa monitorovať splácanie úverových produktov, riešiť predĺženia splátok, sankčných nastavení a ďalších činností v oblasti vymáhania

*Budete spolupracovať so špičkovými obchodníkmi, zúčastňovať sa na jednaniach s klientami a prehlbovať si znalosti v oblasti úverového bankovníctva

*Budete spolupracovať na vývoji nových úverových produktov a príprave úverovej stratégie tímu

Bez čoho sa neobídete:

*Znalosť finančnej analýzy: s teóriou si vystačíte, ale oprieť sa o prax a znalosť bankových produktov je veľké plus

*Vyznať sa vo finančných výkazoch a pojmoch z účtovníctva

*Analytické myslenie, ekonomický prehľad a chuť rásť a drive

*VŠ ekonomického smeru

*Angličtina výhodou

Na Vašej spokojnosti nám záleží

*ROVNOVÁHA PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA: Práca z domova, Deň voľna na vaše narodeniny, 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke, stravenky hradené v plnej výške, 540 bodov ročne, ktoré budete môcť využiť na celú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/ cestovanie, zdravie, relaxáciu, masáže, kúpeľné pobyty).

*V tíme si užijete i nepracovné chvíľky vďaka rôznym zamestnaneckým akciám (off-sites, športové hry, vianočný večierok).

*Prácu pod vedením skúseného manažéra.

*Budete mať možnosť využiť zvýhodnené produkty banky a zľavy u firemných partnerov.

*ROZVOJOVÉ AKTIVITY: Budete se učiť od odborníkov, absolvujete odborné i soft tréningy. Ponúkame programy pre talenty a budúcich manažérov. Môžete využiť rotácie alebo mentoring naprieč bankou.

*Pracovná zmluva je na dobu určitú 1 rok, ale vďaka podpore internej kariéry sa u nás šikovný človek nestratí

*Mzdu od 1400 EUR/mesiac (finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúseností kandidáta)

V UniCredit Bank budujeme budúcnosť, ktorá je skutočne digitálna

* Začíname už s výberovým konaním - prvým kolom pohovoru vás prevedie náborový chatbot

* S chatbotom vás čaká skutočne férový rozhovor, všetky informácie prevádza na jednotky a nuly

* Na pohovor potrebujete asi 20 minút, do emailu vám po odoslaní životopisu prídu inštrukcie s odkazom, ktorý môžete otvoriť z počítača, tabletu aj telefónu

* So smart náborom sme na slovenskom trhu prvý, využite teda príležitosť ísť s trendmi - a skúste si výberové konanie budúcnosti!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov