Klientsky poradca/poradkyňa pre UniCredit Bank v Bratislave

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete, kde začínali naši riaditelia? Na pozícii bankára! V UniCredit Bank nie je kariérny rast prázdne slovo a máme na to dôkaz. Deväťdesiat percent z našich súčasných riaditeľov pobočiek sme nabrali z interných zdrojov. Príďte nazbierať potrebné skúsenosti na štartovacej pozícii a vybudujte si skvelú kariéru v odbore bankovníctva!

Čo u nás budete robiť?

  • Denne budete v kontakte s existujúcimi aj novými klientmi.
  • Budete predstavovať klientom bankové produkty, alebo pomáhať s obsluhou internetového bankovníctva - rôznorodosť je istá!
  • Zároveň im budete plniť sny - tým, že im založíte účet, alebo napríklad poradíte, kam peniaze investovať.
  • Zaistite klientov proti rôznym životným situáciám, ako napríklad požiar bytu alebo zneužitie platobnej karty.

Čo na to potrebujete?

  • Mať minimálne SŠ vzdelanie zakončené maturitnou skúškou.
  • Nebáť sa práce s hotovosťou.
  • Mať chuť pomáhať našim klientom a starať sa o nich tak, aby si odniesli z návštevy pobočky príjemný zážitok.
  • Plusové body dávame za to, ak máte skúsenosti s jednaním s klientmi z oblasti financií alebo dokonca priamo z bankovníctva.

Čo vám za to ponúkame?

  • 30 dní voľna - 25 dní dovolenky, 4 dni na regeneráciu a 1 deň narodeninového voľna.
  • Skutočne výhodnú hypotéku, účet zadarmo a ďalšie zvýhodnené bankové produkty.
  • 100 % preplatené stravné lístky.
  • Po skúšobnej dobe 45 € mesačne do Cafeterie, ktoré môžete využívať podľa vlastného uváženia - penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity atď.
  • Rozvojové aktivity - možnosť získania skúseností naprieč bankou (prípadne aj v zahraničí) a učenie sa od odborníkov a skúsených manažérov z tímu (rotácia/mentoring). Zvýšenie vlastnej kvalifikácie v atraktívnom prostredí. Programy pre talenty a budúcich manažérov.
  • Možnosť kariérne rásť, najskôr na viac špecializovanú pozíciu, následne napríklad aj na manažéra pobočky.
  • Plat od 900 € - konečná výška základnej zložky platu môže byť aj vyššia, záleží na vás.

V UniCredit Bank budujeme budúcnosť, ktorá je skutočne digitálna

  • Začíname už s výberovým konaním - prvým kolom pohovoru vás prevedie náborový chatbot
  • S chatbotom vás čaká skutočne férový rozhovor, všetky informácie prevádza na jednotky a nuly
  • Na pohovor potrebujete asi 20 minút, do emailu vám po odoslaní životopisu prídu inštrukcie s odkazom, ktorý môžete otvoriť z počítača, tabletu aj telefónu
  • So smart náborom sme na slovenskom trhu prvý, využite teda príležitosť ísť s trendmi - a skúste si výberové konanie budúcnosti!

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov