Špecialista zákazníckeho centra - Liptovský Mikuláš

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Kollárova 1911/2, Liptovský Mikuláš
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou pracovnou náplňou?

  • Zabezpečovať všetky dostupné typy komunikácie s klientmi a potenciálnymi klientmi - telefonickú, písomnú a elektronickú.
  • Zabezpečovať servis a starostlivosť o existujúcich klientov, využívajúcich produkty banky a zároveň aktívne ponúkať produkty
  • Realizácia klientskych prieskumov

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • Veľmi dobrú orientáciu v bankových produktoch a služieb
  • Vysoká úroveň komunikačných zručností, priateľské vystupovanie
  • Prax práce na pobočke banky je výhodou
  • Anglický jazyk
  • Zodpovedný a spoľahlivý prístup
  • MS Office - pokročilý
  • Ochotu učiť sa nové veci a aktívne študovať metodiku k produktom

Čo Vám ponúkame?

  • Mzdu od 800€ + kvartálne odmeny (finálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta).
  • 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke.
  • Deň voľna na vlastné narodeniny.
  • Zvýhodnené bankové produkty.
  • Každý zamestnanec môže „investovať“ body (45 EUR mesačne) zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov: jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty).

V UniCredit Bank budujeme budúcnosť, ktorá je skutočne digitálna

  • Začíname už s výberovým konaním - prvým kolom pohovoru vás prevedie náborový chatbot
  • S chatbotom vás čaká skutočne férový rozhovor, všetky informácie prevádza na jednotky a nuly
  • Na pohovor potrebujete asi 20 minút, do emailu vám po odoslaní životopisu prídu inštrukcie s odkazom, ktorý môžete otvoriť z počítača, tabletu aj telefónu
  • So smart náborom sme na slovenskom trhu prvý, využite teda príležitosť ísť s trendmi - a skúste si výberové konanie budúcnosti!

Nábor v UniCredit Bank pokračuje. Nemusíte sa báť, že vzhľadom k reštrikciám týkajúcim sa koronavíru prídete o možnosť nájsť si skvelú novú pozíciu. Nábor u nás prebieha on-line, tak ako sa k nemu prikláňa rada moderných firiem po celom svete aj bez ohľadu na koronavírus. Takže si môžete nielen nájsť prácu snov ale tiež si otestovať, ako obstojíte vo výberovom konaní prostredníctvom moderných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov