Trainee so záujmom o bankovníctvo (Trade Finance)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom/študentkou 4. alebo 5.teho ročníka a chcel/a by si naštartovať svoju kariéru už teraz? Poď sa presadiť v bankovníctve v špecializácii trade finance.

Spoznáš ako funguje banka zvnútra, naučíš sa komunikovať so zákazníkmi, ako fungujú bankové záruky a akreditívy.

Učiť sa budeš od skúsených špecialistov, ktorí sa tešia, že budú môcť predať svoje znalosti a skúsenosti novej krvi a keď budeš šikovný/šikovná, nebudeme sa brániť i ďalšej spolupráci po absolvovaní trainee programu. U nás nebudeš iba administratívnou podporou, ale budeš mať možnosť sa podieľať na skutočných obchodných prípadoch a tvoja práca bude ocenená slovne i finančne.

Čo sa pre teba chystá?

  • Budeš sa učiť od špecialistov v obore, pridelíme ti buddyho, ktorý tu bude pre teba vždy keď budeš potrebovať poradiť
  • Budeš sa podieľať na príprave projektov na oddelení
  • Naučíš sa pracovať s našimi programami a nástrojmi, do všetkého ťa zasvätíme
  • Stretneme sa na spoločných poradách, kde budeš mať možnosť prezentovať a prichádzať s vlastnými nápadmi

Čo by si mal vedieť a spĺňať?

  • Zvládaš komunikatívnu angličtinu
  • Si zodpovedný/á, nebojíš sa rozvoja a máš inovatívny prístup
  • Hľadáš dlhodobú spoluprácu
  • Znalosť práce v MS Office
  • Dôkladnosť, štrukturovanosť, komunikatívnosť a zameranie na zákazníka
  • Máš možnosť skĺbiť štúdium s praxou (časová flexibilita 20h/týždenne)

Čo ti ponúkame?

  • Finančné ohodnotenie podľa skúseností môže byť aj vyššie
  • Čakajú ťa zaujímavé školenia a ďalšie rozvojové aktivity
  • Vlastný rozvojový plán, vyskúšaš si prácu na rôznych oddeleniach v korporátnom bankovníctve
  • Súťaže za body do cafeteria systému

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov