Relationship manager pre finančné inštitúcie

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Poradca firemnej klientely pre finančné inštitúcie (FIG) - lokalita Bratislava.

STRATEGICKOU ÚLOHOU VAŠEJ PRÁCE BUDE:

* Vypracovanie finančných analýz a posúdenie bonity spoločností na základe účtovných výkazov a ďalších informácií získaných v rámci medzinárodnej siete UCB

* Komunikácia s klientom v procese prípravy úverových podkladov

* Komunikácia s ostatnými útvarmi banky v rámci medzinárodnej siete UCB

K ĎALŠÍM ČINNOSTIAM PORADCU PATRÍ:

* Podpora Relationship Manažéra a po zapracovaní riadenie relationship-u s finančnými inštitúciami pri obchodnej činnosti

* Strategické riadenie vzťahu s klientom, manažovanie klientského portfólia v segmente finančných inštitúcií

* Potenciál pre komplexné pokrytie vzťahu s klientami zo segmentu finančných inštitúcií

PRE TÚTO PRÁCU POTREBUJETE MAŤ:

* VŠ vzdelanie ekonomického smeru

* Základná znalosť princípov  jednoduchého a podvojného účtovníctva

* Schopnosť čítať a porozumieť súvislostiam vo finančných výkazoch

* Angličtina na výbornej úrovni slovom i písmom (B2/C1)

* Znalosť kancelárskeho balíka MS Office s dôrazom na znalosť MS Excel vrátane základných analytických a databázových  funkcií, znalosť SQL je výhodou

* Analytické myslenie

* Ekonomický rozhľad

* Samostatnosť, zodpovednosť, aktívny prístup

* Časová flexibilita a chuť profesijne rásť a učiť sa novým veciam

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

* ROVNOVÁHA PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA: Práca z domova, Deň voľna na vaše narodeniny, 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke, stravenky hradené v plnej výške, 540 bodov ročne, ktoré budete môcť využiť na celú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/ cestovanie, zdravie, relaxáciu, masáže, kúpeľné pobyty).

* V tíme si užijete i nepracovné chvíľky vďaka rôznym zamestnaneckým akciám (off-sites, športové hry, vianočný večierok).

* Budete mať možnosť využiť zvýhodnené produkty banky a zľavy u firemných partnerov.

* Prácu pod vedením skúseného manažéra

* ROZVOJOVÉ AKTIVITY: Budete se učiť od odborníkov, absolvujete odborné i soft tréningy. Ponúkame programy pre talenty a budúcich manažérov. Môžete využiť rotácie alebo mentoring naprieč bankou

* Pracovná zmluva je na dobu určitú 1 rok, ale vďaka podpore internej kariéry sa u nás šikovný človek nestratí

* Mzdu od 1600 EUR/mesiac (finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúseností kandidáta)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov