Servisný poradca - Piešťany

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete vo svojom živote urobiť zmenu? Čo tak zmena zamerania Vašej práce? Ak v sebe máte energiu na nový štart a zaujíma Vás oblasť financií, tak práve Vás hľadáme!
 Prečo pracovať práve pre nás?

  • 90% z našich pobočkových manažérov obsadzujeme internými kandidátmi
  • Sme stabilná spoločnosť, pôsobíme medzinárodne
  • Sme inovatívni v oblasti tvorby zaujímavých produktov pre klientov
  • Našich zamestnancov rozvíjame a pomáhame im kariérne a profesijné rásť

Čo budete robiť?

  • Priamy kontakt s klientom, realizácia hotovostných transakcií – vklad, výber hotovosti a zmenárenská činnosť.
  • Servis k účtom a identifikácia obchodných príležitostí s následným posunom na obchodného pracovníka pobočky.
  • Zodpovednosť za bezpečnú manipuláciu s hotovosťou.
  • Zodpovednosť za kompletnú predpísanú pokladničnú evidenciu.
  • Objednávanie a príprava dotácii a odvodov hotovosti, súčinnosť s bezpečnostnou agentúrou (hlavná pokladňa, bankomat, nočný trezor).

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Chuť komunikovať, prirodzený prejav
  • Chuť pomáhať klientom, schopnosť rozmýšľať za klienta
  • Základnú orientáciu v bankových produktoch

Čo Vám ponúkame?

  • Pevnú pracovnú dobu
  • Plat od 750€/mesiac (finálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta)
  • 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke
  • Zvýhodnené bankové produkty
  • Každý zamestnanec môže „investovať“ body (45 EUR mesačne) zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov: penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov