Administratívna práca pre študenta práva

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V UniCredit robíme to, na čom záleží. Sme silná európska banka s 25 miliónmi klientov po celom svete. Spája nás priateľská atmosféra, ľudský prístup a chuť byť najlepší v odbore a o krok pred ostatnými. Klient je pre nás na prvom mieste, preto zamestnávame talentovaných zamestnancov, ktorí poskytujú našim klientom tú najlepšiu starostlivosť.

Chceš sa aj Ty niečo naučiť? Kolegovia z právneho oddelenia, ktoré sa zameriava na vymáhanie a reštrukturalizáciu úverov, si hľadajú k sebe do (super:)) tímu študenta práva, ktorý by im pomohol a trošku ich odbremenil od dennej administratívy a popri tom sa aj niečo naučil

Prečo pracovať pre nás?
• pretože chceš pracovať vo veľmi fajn tíme
• pretože môžeš získať skúsenosti na nezaplatenie a využiť možnosť nahliadnuť, ako to u nás funguje
• pretože chceš VIAC a u nás to nájdeš

Čomu by si sa venoval/a?
• asistentská pomoc na oddelení Workout
• skenovanie dokumentov do eArchívu
• príprava a tlač rôznych dokumentov, ich zakladanie
• zabezpečovanie prihlášok do rôznych právnych konaní
• v prípade potreby návšteva úradov
• prípadne ďalšie činnosti (podľa schopností a šikovnosti)

Koho hľadáme:
• milú a ochotnú a zodpovednú osôbku, ktorá by zapadla do nášho tímu
• študenta VŠ, ktorý môže pracovať 20 hodín. týždenne

Odmena: 4 EUR na hodinu

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3921733  Dátum zverejnenia: 9.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.