Špecialista platobného styku - možnosť skráteného úväzku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IDEÁLNY KANDIDÁT:
Stredoškolské, príp. vysokoškolské, vzdelanie.
Znalosť procesov AML a platobného styku výhodou.
Znalosť Microsoft Office na užívateľskej úrovni .
Znalosť anglického jazyka výhodou.
Analytické a logické myslenie.
Precíznosť.
Samostatné rozhodovanie.
Schopnosť rýchleho absorbovania nových poznatkov a ich odovzdávania v zrozumiteľnej forme.

AKÁ BY BOLA VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ:
Vyhodnocovanie transakčného monitoringu a s tým súvisiaci reporting.
Proaktívna identifikácia a analýza AML rizík.
Kontrola realizácie, prípadne podieľanie sa na realizácií opatrení pre zníženie AML
rizík.
Účasť na AML projektoch a platobného styku.
Spracovanie SEPA a zahraničných platieb.
Zber a spracovanie štatistických dát za platobný styk.
Analyzovanie procesov platobného styku a navrhovanie riešení na zefektívnenie práce.

ČO ĎALŠIE VÁM PONÚKAME MY:
Základnú zložku mzdy (brutto) od 1000EUR (skutočná suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí, skúseností a schopností kandidáta).
V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto
ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti.
100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na
dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...).
5 dní voľna v roku navyše.
Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov.
Možnosť práce formou "Home office" po skúšobnej dobe.

Nábor v UniCredit Bank pokračuje. Nemusíte sa báť, že vzhľadom k reštrikciám týkajúcim sa koronavíru prídete o možnosť nájsť si skvelú novú pozíciu. Nábor u nás prebieha on-line, tak ako sa k nemu prikláňa rada moderných firiem po celom svete aj bez ohľadu na koronavírus. Takže si môžete nielen nájsť prácu snov ale tiež si otestovať, ako obstojíte vo výberovom konaní prostredníctvom moderných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov