Ponuka brigády v obchodnom tíme international clients

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svet je plný ľudí, ktorí nechcú čakať, čo im pripravia ostatní, ale chcú vziať život do vlastných rúk a plniť si svoje sny. Si jedným z nich?Do obchodného tímu obsluhujúceho firemných zákazníkov segmentu Medzinárodná klientela hľadáme na brigádu študentku/študenta oboru ekonomického alebo diplomatického zamerania, prípadne medzinárodných vzťahov

PRACOVNÝ ČAS
• individuálne podľa dohody, max 80 hod./mesačne

VHODNÉ AKO
• brigáda popri štúdiu na získanie cenných skúseností

MIESTO PRÁCE
• Bratislava, centrála banky na Šancovej 1/A (pri Hlavnej stanici, vlakovej)
PRÁCA V UNICREDIT BANK MÁ ZMYSEL
• Nazrieš pod pokrievku procesov týkajúcich sa obsluhy medzinárodných firemných klientov a spoznáš prácu v banke a bankové produkty
• Budeš podporovať tím bankárov a ich firemných klientov
• Komunikovať s klientmi
• Máš možnosť využiť ekonomické a finančné znalosti v praxi (analyzovanie finančného profilu klienta, priemyselného sektoru a pod.)
• Cez spoluprácu s rôznymi oddeleniami spoznáš celú banku
• A vďaka ad hoc administratívnym úlohám nespadneš do rutiny a práce ťa bude baviť

ČO OD TEBA OČAKÁVAME
• Študent VŠ – ideálne s odborom medzinárodné vzťahy, diplomacia, financie a bankovníctvo
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni plus nemčina alebo taliančina výhodou
• Komunikatívnosť, ústretovosť a hlavne orientácia na zákazníka
• Zmysel pre poriadok, dôkladnosť a spoľahlivosť
• Užívateľské znalosti MS Office (najmä Excelu)
• Mať sedliacky rozum a nebáť sa ho použiť
• Dôkladnosť a pozornosť k detailu
• Okrem toho očakávame tiež tvoj záujem, proaktívny prístup, samostatnosť a chuť sa učiť nové veci!

ČO MÔŽEŠ ZÍSKAŤ OD NÁS
• Prax v prestížnej bankovej inštitúcií v oblasti korporátneho bankovníctva
• Mzda 4,50 € na hod.
• Príležitosť učiť sa od seniorných kolegov
• Možnosť dlhodobej spolupráce a po dokončení VŠ prípadne i uplatnenie na plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3895014  Dátum zverejnenia: 19.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.