Špecialista úverovej dokumentácie - zástup MD/RD

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V UniCredit robíme to, na čom záleží. Sme silná európska banka s 25 miliónmi klientov po celom svete. Spája nás priateľská atmosféra, ľudský prístup a chuť byť najlepší v odbore a o krok pred ostatnými. Klient je pre nás na prvom mieste, preto zamestnávame talentovaných zamestnancov, ktorí poskytujú našim klientom tú najlepšiu starostlivosť.

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?
• Príprava úverovej zmluvnej dokumentácie a zabezpečovacej dokumentácie pre korporátnych klientov vo všetkých subsegmentoch (SME, MID, LARGE).
• Príprava súvisiacej dokumentácie vrátane ukončovacej dokumentácie pri splatení úveru.
• Kontrola podmienok čerpania pri úveroch schvaľovaných procesom SME. Rýchly úverový proces.
• Aktívna spolupráca s oddelením Riadenie právnych úverových rizík pri príprave neštandardnej úverovej zmluvnej dokumentácie.
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami banky (najmä Corporate Underwriting, obchodné miesta, Reštrukturalizácia úverov SK).

• Mzdu od 1350 EUR/mesiac (finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúsenosti kandidáta).
• 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke
• Deň voľna na vlastné narodeniny
• Budete mať možnosť využiť zvýhodnené produkty banky
• Príspevok na stravovanie a 540 bodov ročne, ktoré budete môcť využiť na celú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, jazykové kurzy, cestovanie, zdravie, relaxáciu, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• Vysokoškolské vzdelanie právneho alebo ekonomického zamerania
• Anglický jazyk - výhodou
• Aktívna práca s MS Office
• Presnosť, flexibilita, zodpovednosť
• Schopnosť pracovať v tíme
• Prax v bankovníctve vítaná

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov